گفتگو سبزوار:

سبزوار آنلاين: گفت و گو درباره اخبار شهر سبزوار

گفت و گو

تاریخ گفتگو: 8 شهريور 1393 / کد مطلب: 2827 / بازدید: 17624 / اظهار نظر: 0

با رمضانعلی سبحانی فر نماینده مجلس


«راه آهن سبزوار» و « ابلاغ ششتمد» مطالبه مردم سبزوار از هیات دولت«راه آهن سبزوار» و « ابلاغ ششتمد» مطالبه مردم سبزوار از هیات دولت نماینده شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی در آستانه سفر هیات دولت به خراسان رضوی مطالبات موکلین حوزه انتخابیه خود را در قالب تذکر شفاهی به چند وزیر مطرح کرد.
 به گزارش خانه ملت رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به خسارات ناشی از خشکسالی به کشاورزان و دامداران سبزواری تأکید کرد: وزارت جهاد کشاورزی نسبت به تأمین این خسارات و پرداخت تسهیلات به کشاورزان و دامداران خسارت دیده اقدام کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکر دیگر به وزارت اقتصاد و نیرو افزود: وزارتخانه های اقتصاد و دارایی و نیرو هر چه سریعتر به منظور تأمین تسهیلات لازم و تسریع در نیروگاه 500 مگاواتی سبزوار اقدام کند.
وی همچنین در تذکری به وزیر کشور ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان ششتمد مصوبه دولت می باشد نسبت به ابلاغ ان هرچه سریع تر ابلاغ گردد همچنین قوانین و ضوابط که مراکز بخش باید به شهر تبدیل شود نسبت به ابلاغ شهرهای حکم اباد ،ریواده عبدل آباد ،مشکان و ریوند اقدام شود.
این نماینده مردم در مجلس نهم به وزیر راه و شهرسازی تذکرداد و تأکید کرد: نسبت به تسریع در عملیات اجرایی راه آهن سبزوار و جاده مسیر برغمد جغتای اقدام لازم به عمل آید.
منتخب مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن بر تسریع در احداث خط لوله 20اینچ گاز سبزوار به جوین و همچنین گازرسانی به روستاهای بخش هلالی جغتای، خرم آباد و حکم آباد جوین و روستاهای رباط جز، مشکان و شهرستان خوشاب تأکید کرد.
 وی همچنین از وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد برای اجرایی کردن احکام عالی و خبره فرهنگیان که چند سالی است معوق مانده رسیدگی لازم انجام شود.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.