خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 20 فروردين 1390 / کد مطلب: 1047 / بازدید: 1426 / اظهار نظر: 0


تغییر تاکتیک عامل پیروزی مقابل ارومیه بودتغییر تاکتیک عامل پیروزی مقابل ارومیه بود حسن خلیقی بازیکن تکنیکی و موثر ثامن الحجج سبزوار تغییر تاکتیک را عامل پیروزی تیمش در برابر دانشگاه ارومیه دانست.
وی با بیان اینکه بازی مقابل تیم دانشگاه صنعتی ارومیه نخستین بازی دور برگشت بود، گفت: دانشگاه صنعتی ارومیه تاکتیکی کار کرد، و چون  بدن بازیکنان ما در نیمه نخست سرد بود نمی توانستند خوب بازی کنند، ولی خوشبختانه با تغییر تاکتیک آقای شعبانپور و یارگیری بازیکنان وسط تیم مقابل، توانستیم از این فرصت استفاده و در ضد حملات این تیم را با اختلاف بالا شکست دهیم.
خلیقی در گفتگو با سبزوار آنلاین با مثمر ثمر خواندن تغییر تاکتیکی سرمربی تیم اظهار داشت: شعبانپور بعد از گذشت 7 دقیقه از نیمه دوم بازی تصمیم به جابه جایی بنده و امید یگانه با توجه به گرفتگی عضله پا و خستگی مامیا برای سرعت دادن به بازی کرد،  و به دلیل اینکه آنها در مقابل ما سه، دو یک بازی می کردند خوشبختانه این تغییر تاکتیک به تیم ما کمک کرد.
خلیقی درباره اردوی نوروزی اصفهان گفت: کل برنامه حضور ما در اصفهان اردو بود و ما دو بازی سخت با تیم های اصفهانی داشتیم.
وی به آخرین بازی دور رفت اشاره کرد و اظهار داشت: می توانستیم بازی با سنگ آهن بافق را ببریم اما هر توپی که زدیم به تیر دروازه خورد بازی مقابل یزد از آن بازی هایی بود که ما در آن گیر کردیم.
خلیقی با بیان اینکه بازی یزد، ارومیه و کازرون در دور رفت از بازی های بد تیم ما بود که حسرت امتیاز های آنرا می خوریم افزود: در بازی با یزد علت شکست فرد خاصی نبود همه عوامل دست به دست هم می دهد بازیکنان خودشان را دست کم می گیرند حتی در این باخت تماشاچیان نیز مقصر بودند.
وی در خصوص دو بازی حساس پیش روی ثامن در هفته های بعدی با مس و شهرداری کرمان گفت: مس بازیکن مطرح زیادی ندارد تنها 8 بازیکن اصلی دارد اما شهرداری بازیکنان زیادی دارد که اگر مربی خوبی داشته باشند می توانند با تغییر تاکتیک نتیجه بگیرند. در محموع بازی بازی با مس برای ما راحت تر است.
خلیقی با اشاره به بازی دوستانه ثامن الحجج با ذوب آهن در اصفهان افزود: در آن بازی ذوب آهن با اختلاف یک گل ما را برد فکر می کنم اگر دو بازی آینده را ببریم آخر فصل جایگاه دوم یا سوم از آن ماست.

اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.