خبر اجتماعی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار اجتماعی شهر سبزوار

خبر اجتماعی

تاریخ خبر: 14 ارديبهشت 1390 / کد مطلب: 1248 / بازدید: 8291 / اظهار نظر: 9

سرپرست اداره اوقاف سبزوار در پاسخ به انتقادات:


زير بار درخواست هاي مالي مسئولان نمي رويمزير بار درخواست هاي مالي مسئولان نمي رويم سرپرست اداره اوقاف سبزوار گفت: بنده در چار چوب قوانين كار مي كنم و درآمد موقوفات را طبق نظر واقفين هزينه مي كنم.
صنوبري در گفتگو با سبزوار آنلاين با بيان اينكه علت انتقادات از اوقاف را بايد از منتقدين پرسيد گفت: من اطلاعي از اين انتقادات ندارم .
وي با رد اين مطلب كه در كش و قوس رفت آمد از نيشابور به سبزوار خسته نيست به حضورش در اوقاف سبزوار از مرداد ماه سال گذشته اشاره كرد و افزود: بنده براي ارتقاء عملكرد اوقاف برنامه ريزي مي كنم و تنها در چار چوب قانون جوابگوي انتظارات دستگاه هاي اجرايي شهرستان و مسئولان هستم .
وي بدون اشاره مستقيم به حجت الاسلام تديني سرپرست قبلي اوقاف از عملكرد اين اداره در سال هاي گذشته انتقاد كرد و اظهار داشت در سالهاي گذشته بيش از درآمد موقوفات هزينه انجام شده است .
صنوبري تصريح كرد: در سال 1388 از محل موقوفات متصرفي تنها 200 ميليون تومان درآمد داشته ايم حال آنكه در آن سال بيش از 2 برابر درآمد يعني حدود 475 ميليون تومان هزينه شده  است.صنوبري در ادامه به تمجيد عملكرد خود پرداخت و گفت: ما در سال گذشته با همين ميزان درآمد كمتر از 150 ميليون تومان هزينه كرده ايم تا بتوانيم بدهي هاي سال 1388 را جبران كنيم.
صنوبري با تاكيد بر اينكه ما انتظارات مالي مسئولان و ادارات را در خارج از چار چوب قانوني نمي توانيم پاسخگو باشيم گفت: به هر كسي در هر مقامي كه باشد و از ما انتظارات و خواسته هاي مالي داشته باشد جواب منفي مي دهيم.
وي همچنين در خصوص درآمد موقوفات غير متصرفي گفت: درآمد و هزينه كرد اين موقوفات توسط متوليان صورت مي گيرد و ما دخالتي در اين موضوع نداريم.
چندي پيش امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار سبزوار از عملكرد سرپرست اداره اوقاف انتقاد داشتند و خواهان تجديد نظر در برنامه هاي اين اداره بودند.فرماندار در انتقاد خود به درآمد 2 ميليارد توماني اوقاف در سال اشاره كرده بود كه اين مبلغ را اوقاف تكذيب كرد .اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


محمد خونودیانفر
0 مخالف 2 موافق
خاک بر سر بعضی از ما سبزواریها که اینقد خود بد شده ایم وقحطی رجال داریم که صنوبری که جواب سوال مردم را نمی ده تکریم ارباب رجوع یاد نداره تا حرف می زنی میگه برین به فرماندارتون بگین منو بزور رییس گذاشتن تا میتونه منو بردارن متاسفیم برای خودمون خدا بخیر بگزرونه
برعکس تدینی که هم با چپ کار می کرد و هم با راست . هم در زمان گندمی بالاترین ارزشیابی ادارات سبزوار را می گرفت و هم در زمان منصوری هم در زمان عنابستانی . اون هم به دلیل این بود که تدینی به همه باج می داد و به خاطر روحیه ای که در قدرت طلبی داشت سعی می کرد به هرشکل ممکن دل مسئولین شهرستانی را بدست بیاورد تا گزارشی علیه او به استان ارسال نشود. حمایت بیش از حد از یک موسسه خصوصی که از آن آقای رادمان است و رها کردن دیگر موسسات قرآنی از کارهایی بود که تدینی باید در فردای قیامت جواب دهد. حیف و میل کردن پول ها و هزینه تراشی بیش از حد از جمله دیگر کارهای تدینی بود که فقط دوست داشت ظاهر کار را درست کند. پذیرایی های آنچنانی از مسئولین شهرستانی و استانی از کاررهای دیگر او بود که انجام می داد. با ماشین اداره به دیدن پدرش در روستای خداشاه رفتن و به مسافرت رفتن با هزینه کردن از محل موقوفات از جمله کارهای تدینی بود که باید در هیمن دنیا اگر نظارتی باشد جواب بدهد. انشاء الله که صنوبری در کارهایش موفق باشد
شهروند
1 مخالف 8 موافق
باج ندی عزلت میکنن مثل مدیران دیگه (آقای عیدی و ایزدی وصالحی وداورزنی و.... حالا هم شما آقای صنوبری)
اما امام حسین (ع) میفرماید اگر دین ندارید آزاده باشید.
زبان قادر به بیان تحسین این مدیر لایق نیست. هرکاری که برای رضای خدا انجام پذیرد باقی وموثرخواهد بود
مهرداد
1 مخالف 8 موافق
آقای عیدی و ایزدی باج بده به این آقای فرماندار نبودند زیر پاشونو خالی کردند. اما آقای فرماندار مطمئنا دنیای دیگری هم هست.
شهروند
0 مخالف 7 موافق
کارمندان محترم اداره اوقاف به خودتون ببالین که همچین مسئول جسورو مقتدری دارید.
کارمن شهرداری
1 مخالف 8 موافق
آقایون عزیز شورا اگر به دنبال شهرداری هستید که بتونه این شهرو ازاین اوضاع تاسف بار دربیاره آقای صنوبری جسور و از دست ندید . این درخواستو ملتمسانه از شما دارم
واقعا جای تحسین داره که مدیری پیدا شدوحقوق بیت المال ومدنظر قرارداده.
فقط بگم متاسفم که یک سبزواریم. این مدیریه که به دنبال پست ومقام نیست وفقط به فکر کارکردنه.البته اگه چند وقته دیگه شنیدید که نیشابوراستان شده تعجب نکنید فقط به خاطر اینچنین مدیران لایقیه .
قابل توجه نمایندگان محترم مجلس
یک پیامم برای آقای فرماندارکه معاون شما برای شهردار روداب که داشت واقعا کار میکرد خرابکاری کردو بافشارهای سیاسی اونو مجبور به استعفاء کرد حالام نوبت شماست. ما هم که دیگه تو سبزوار برامون عادی شده اینچنین تحرکاتی