خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 12 مرداد 1390 / کد مطلب: 1753 / بازدید: 2521 / اظهار نظر: 1


آخرين وضعيت تيم هندبال ثامن الحجج(ع) سبزوارآخرين وضعيت تيم هندبال ثامن الحججع سبزوار

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج(ع ) سبزوار گفت: بازیکنان خارجي براي عقد قرارداد با تيم هندبال ثامن الحجج(ع) از كشورهاي رومانی، اکراین و یونان براي قرار گرفتن در تركيب تيم به ايران خواهند آمد تا از آنها در پست های چپ، وسط و فوروارد استفاده شود.
قاسم شعبانپور در گفتگوي تلفني با سبزوار آنلاين در خصوص جذب بازيكنان ديگر تيم هاي ليگ برتر اظهار داشت: عقد قرارداد با بازيكنان داخلي هنوز قطعي نشده است اما در اين راستا با 5 نفر از بازيكنان صحبت هاي اوليه صورت گرفته تا در صورت گرفتن رضايت نامه از باشگاه هاي فعلي خود بتوانند فصل جديد را در تيم ثامن الحجج (ع) باشند.
وي در پاسخ به سوال خبرنگار ما كه چه بازيكناني از تركيب تيم جدا شده اند، افزود: فعلا همه بازیکنان در اختیار تیم هستند و كسي از تيم خارج نشده است، با توجه به شرایط آخر فصل تصمیم نهایی برای جدايي بازیکنان گرفته می شود تا شروع مسابقات كه دهم شهريور ماه مي باشد فرصت داريم كه كادر تيم را ببنديم.
سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج(ع ) سبزوار درباره جذب بازيكنان شاخص سبزواري آزادمنجيري، مسكني و رضايي كه در تيم هاي ديگر ليگ بازي مي كنندگفت: بعضی از بازیکنان شرایط خاص خودشان را دارند ولی در نهایت  هر کدام از اين بازيكنان كه تمايل به حضور در تيم را داشته باشند جذب می کنیم.
شعبانپور در پاسخ به سوال خبرنگار ما كه آيا امید سه کناری، موسوی و بیجاری در ترکیب تیم قرار خواهند گرفت، اظهار داشت: با 7 نفر از بازيكنان صحبت کرده ایم كه اگر بتوانند به تيم بيايند چرا كه شرايط رضايت نامه دادن به بازيكنان براي حضور در تيم جديد بسيار دشوار است و اين نشان دهنده اين است كه حداقل در اين رابطه فاصله حرف تا عمل مديران باشگاه ها بسيار است.
شعبانپور به حضور دو تیم بهبهان و راه سازی اراک از دسته يك هندبال به ليگ برتر اشاره كرد و اظهارداشت : این دو تیم به همراه 12 تیم دیگر ليگ هنوز تمرینات خود را شروع نکرده اند و ما نخستين تيمي هستيم كه در اين رابطه توانسته ايم از ساير تيم ها پيشي بگيريم.
سر مربی تیم ثامن الحجج(ع) در ادامه به گرفتن سهمیه ای از سوپر لیگ کشور برای تشکیل تيم هندبال بانوان سبزوار اشاره وتصریح کرد: امسال علاوه بر هندبال دختران و پسران پیش بینی مي كنيم كه حداقل یک تیم وارد لیگ برتر کشور شود. بنده نيز به عنوان نماینده تیم ثامن الحجج پیگیر این قضیه هستم و با انجام اين امور احتمال مي دهم شاهد سال پر رونقی برای هندبال سبزوار باشیم.
شعبانپور از قرار گرفتن زمين طي چند روز آينده در سمت هتل كامليا براي ساخت باشگاه ثامن الحجج(ع) خبر داد و گفت: كار در سالن فعلي واقعا مشكل است و بايد به فكر ورزشگاه جديدي مانند سالن 7 هزار و 500 نفري اروميه كه بزرگترين باشگاه هندبال ايران است باشيم.
وي ادامه داد: هر چند ما پیگیر تجهيز اين سالن از نظر سرويس هاي بهداشتي، رختكن ها، سكوهاي جايگاه تلويزيون هستيم اما بايد اداره کل تربیت بدنی استان و شهرستان در اين رابطه اقدام كنند، هرچند كه پیمانکار قول تحویل این طرح را تا 20 روز آينده داده است.
شعبانپور به شروع مسابقات ليگ در دهم شهریور ماه اشاره كرد و گفت: با توجه به اينكه مسابقات در فصل گرما برگزار مي شود متاسفانه سالن دستگاه سرمایشی مناسب ندارد و  مسئولان واقعا بايد در اين زمينه اقدام اساسي انجام دهند.
وی در ادامه از حمايت مالي ثامن الحجج براي تشکیل دو تیم کشتی و والیبال در لیگ برتر خبر داد وتصریح کرد: در زمینه کشتی تا حدودی كار جلو رفته است قرار است 2 بازیکن خارجی و 8 بازیکن از بچه های خراسان به سبزوار بیایند می توانیم کاري براي آنها انجام دهیم ولی در این جریانات ورزشي  مردم و مسئولان باید حداکثر تلاش خود را برای مطرح کردن سبزواراز لحاظ روحی، روانی و شادابی ایفاکنند.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.