خبر عمرانی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمرانی شهر سبزوار

خبر عمرانی

تاریخ خبر: 19 مرداد 1390 / کد مطلب: 1784 / بازدید: 1409 / اظهار نظر: 0


خسارات زلزله داورزن در محل پرداخت می شودخسارات زلزله داورزن در محل پرداخت می شود بخشدار داورزن گفت: خسارات زلزله اخیر در بخش داورزن در محل به حادثه دیدگان پرداخت می شود.
به گزارش سبزوار آنلاين عباس شم آبادی با بيان این مطلب اظهار داشت: کارشناسان بیمه با حضور در روستاهای حادثه دیده بعد از برآورد خسارت نقدا خسارت وارده را به روستائیان پرداخت خواهند کرد.
وی ادامه داد: این خسارت در راستای بیمه ده هزار ریالی خانوارها در روستاها انجام می شود.
بخشدار داورزن تصریح کرد: با دریافت مبلغ ناچیز ده هزار ریال از خانواده های روستایی این خانواده ها تا سقف 20میلیون ریال که شامل 10میلیون ریال بیمه لوازم و اثاثیه و 10میلیون ریال بیمه ساختمان است بهره مند مي شوند.
شم آبادي ادامه داد: کارشناسان بیمه طی 3 روز در روستاهای زلزله زده این بخش شامل روستاهای مور، علی آباد، نهالدان و بیزه و آبرود که در زلزله اخیر خسارت دیده اند حضور و و خسارت  وارده را به روستائیان را پرداخت خواهند کرد.
گفتني است زمین زلزله ای به بزرگی 9/4 ریشتر صبح روز سه شنبه چهارم مرداد حوالی جغتای در مرز استان های خراسان رضوی و سمنان را لرزاند.
  به گزارش شبکه لرزه نگاری مشهد وابسته به مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئو فیزیک، این زلزله ساعت 8 و 34 دقیقه صبح به وقت محلی به وقوع پیوست.
 بنا بر این گزارش مختصات این زمین لرزه 93/56  طول جغرافیایی و 58/36  عرض جغرافیایی  اعلام شده است.
این زلزله در بخش داورزن  احساس و باعث بروز خساراتی شد.
منبع: اخبار داورزناظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.