خبر اقتصادی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار اقتصادی شهر سبزوار

خبر اقتصادی

تاریخ خبر: 8 شهريور 1390 / کد مطلب: 1906 / بازدید: 19931 / اظهار نظر: 227

تا پایان شهریور ماه انجام می شود


اولین پرداخت سود سهام شرکت سیمان لار سبزوار در حساب سهامداراناولین پرداخت سود سهام شرکت سیمان لار سبزوار در حساب سهامداران مدیریت سهام شرکت سیمان لار سبزوار طی اطلاعیه ای نحوه پرداخت سود به سهامداران این شرکت را تشریح کرد.
به گزارش سبزوار آنلاین براساس این اطلاعیه از افرادی که در مورخ بیست و نهم بهمن ماه سال 1389 سهامدار شرکت سیمان لار بوده اند درخواست شده است که شماره حساب بانکی خود را حداکثر تا دهم شهریور ماه امسال به شرکت ارسال کنند.
همچنین در این اطلاعیه آمده است شرکت، از دوازدهم تا پایان شهریور ماه امسال سود سهامداران حقیقی و حقوقی بابت سال مالی منتهی 31 شهریور ماه 89 را به حساب سهامداران  واریز می نماید.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


علی رنجبر | ايميل
5 مخالف 160 موافق
پرداخت سود سهام وتعداد سهام را چگونه پیگیری نمائیم
منوچهر ملکی | ايميل
6 مخالف 79 موافق

رسول خدا - صلی الله علیه و آله - فرمود: نزدیک ترین شما (مسلمانان) به من در روز قیامت، راستگوترین شما در سخن گفتن و اداءکننده ترین شما در امانت و با وفاترین شما در عهد و پیمان هاست.
سلام پول ما رو بده سودشم مال خودت
سلیمان الوستانی
5 مخالف 108 موافق
با سلام و خسته نباشید از ابتداسهام خریداری کردم و شماره حساب هم دادم ولی هیچگونه سودی نگرفته ام
سلام .واقعا خجالت آور است سهامداراني كه از سال 82و83سهام خريده اند به اميد سرافرازي شهر خود ودريافت سود در آينده ؟چگونه به خود اجازه مي دهيد سود هر سهم را 5ريال اعلام كنيد لااقل اين را هم صرف پرداخت بدهي هاي شركت مي كرديد تا حداقل به فرزندان ما سودي در خور بخور نمير تعلق گيرد .واقعا شما با سرمايه مردم چه كرديد كه پس از 10سال هنوز در هيچ كجا نام ونشاني از سيمان سبزوار نيست ؟آقايان مدير عاملين حقوق هاي خود را انشالله مي گيرند ؟كارمندان زنگي ساده خود را دارند ؟پس خدا را شكر ما هم خداي خود را داريم اگر درزمان پذيره نويسي سهام پول هاي خود را صرف خريد زمين در قبرستان مي كرديم شايد يكي از ميلياردهاي شهر بوديم ؟خوشا بحال كساني كه در هجمه گراني سهام سهام خود را فروختند ورفتند .
سلام.بنده در سال 1385 سهام خريده ام ولي تاكنون جهت دريافت سود بعد از 6 سال هيچ اقدامي صورت نگرفته است.بايد چكار كنم؟ حتي نمي دونم با كي بايد تماس بگيرم.لطفا راهنمايي فرماييد.
محمد اکبرزاده | ايميل
18 مخالف 202 موافق
سلام .من در سال 1385سهام خریده ام جهت دریافت سود بعد از 6سال چکار باید کرد؟
قربانعلی آقایی | ايميل
15 مخالف 233 موافق
سلام من یکی از سهامداران هستم .برای دریافت سود سهام باید چکار کنم؟
نجمه یعقوبی | ايميل
15 مخالف 198 موافق
سلام من یکی ازسهامداران هستم که ازتاریخ86/12/16سهم خریدم.برای واریزسودچه حسابی ودرچه بانکی بازکنم؟
مریم شاکری | ايميل
26 مخالف 266 موافق
سلام
من یکی از سهامداران هستم از تاریخ 86/2/16 که سهم خریدم تابه الان سودی دریافت نکردم اگه امکان دارد علت آن را بفرمایید؟وبفرمایید کی سود ان به حساب ریخته میشود.
مرسی