خبر عمومی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمومی شهر سبزوار

خبر عمومی

تاریخ خبر: 15 شهريور 1390 / کد مطلب: 1954 / بازدید: 1561 / اظهار نظر: 0


21 شهریور ماه آغاز بکار نمایشگاه فروش پاییزه سبزوار21 شهریور ماه آغاز بکار نمایشگاه فروش پاییزه سبزوار رئیس اداره بازرگانی سبزوار گفت: نمایشگاه فروش پاییزه سبزوار از 21 شهریورماه سال جاری به مدت 10 روز در محل پارک ارم سبزوار فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
به گزارش سبزوار آنلاین غلامحسین مزینانی با بیان این مطلب اظهار داشت: نمایشگاه فروش پاییزه سبزوار صبح ها از ساعت 30/8 الی 13 و بعداز ظهرها از ساعت 17 تا 23 به ارائه خدمات به شهروندان سبزواری  خواهد پرداخت.
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه ها برای تنظیم قیمت بازار بر پا می شوند، افزود: در 120 غرفه نمایشگاه پاییزه سبزوار اجناسی مانند کیف، کفش، لوازم التحریر، پوشاک و مواد غذایی با 10 تا 15 درصد تخفیف به فروش خواهد رسید.
مزینانی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که قصد افزایش تعداد نمایشگاه پاییزه در سطح شهر سبزوار را دارید، خاطر نشان کرد: فعلا قصد چنین کاری را نداریم چرا که غرفه داران نمایشگاه ها قصد تجمیع در یک مکان را دارند و نمی خواهند که تعداد نمایشگاه بیش از یک مورد در سطح شهر باشد.
وی هدف از برگزاری نمایشگاه های پاییزه و بهاره در پارک های ارم و شهربازی سبزوار را، در نظر گرفتن رفاه حال شهروندان، مسائل ترافیکی، برق، بهداشت عنوان کرد. اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.