خبر عمومی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمومی شهر سبزوار

خبر عمومی

تاریخ خبر: 21 شهريور 1390 / کد مطلب: 1982 / بازدید: 1307 / اظهار نظر: 0


راننده تاکسی امانت 50 میلیون ریالی را به صاحبش برگرداندحس امانت راننده تاکسی سبزواری امانت 50 میلیون ریالی را به صاحبش برگرداند.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی سبزوار در گفتگو با سبزوار آنلاین گفت:  روز یکشنبه21 شهریور ماه ساعت 2 بعدازظهر فردی به سازمان تاکسیرانی مراجعه کرد و با نگرانی ابراز داشت که کیف پول و مدارک شخصی اش را در تاکسی  جا گذاشته است.
امیر ناطقی با بیان اینکه بازرسین سازمان تاکسیرانی با مشخصاتی که از راننده خودرو و تاکسی داده شد نسبت به شناسایی راننده و تاکسی اقدام کردند، افزود: با تماس با راننده خودرو مشخص شد که وی در حال مراجعه به سازمان تاکسیرانی  جهت تحویل مدارک پیدا شده در تاکسی است.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی سبزوار با اشاره به اینکه نام راننده مذکور علی صبور 27 ساله و از رانندگان کمکی سبزوار است، اظهار داشت:  با حس امانتداری وی، کیفی که حاوی 50 میلیون ریال وجه نقد به همراه مدارک شخصی اعم از گذرنامه، شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه بود بدون هیچ کم و کاستی به صاحب آن تحویل داده شد.
ناطقی خواستار استفاده شهروندان سبزواری از وسایل حمل ونقل عمومی خصوصا تاکسی هایی که دارای آرم و علائم مشخص تاکسیرانی در سفرهای درون شهری شد تا در صورت بروز چنین مواردی مسئولین بتوانند پیگیر این موضوع باشند.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.