خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 12 آذر 1390 / کد مطلب: 2339 / بازدید: 1565 / اظهار نظر: 0


پايان مسابقات ورزشي دانش آموزان گرامیداشت دهه بسیج 
معاون پرورشي و تربيت بدني آموزش و پرورش سبزوار از پايان مسابقات ورزشي دانش آموزان گراميداشت دهه بسيج در سبزوار خبر داد.
جواد كوره پز با بیان این مطلب به سبزوار آنلاین گفت:  اين مسابقات در رشته هاي واليبال، بسكتبال، اسكيت و دو صحرانوري در دو مقطع راهنمايي و متوسطه در سالن تختی سبزوار برگزار شد.
وي افزود: در رشته واليبال مقطع راهنمايي که با حضور 8 تیم  برگزار شد تيم هاي داورزني، محمد امين و امام حسن (ع) به ترتيب اول تا سوم  را بدست آوردند.
همچنین در مقطع متوسطه که  7 تيم  شرکت کرده بودند  هنرستان تربيت بدني شهيد چمران، دبيرستان نمونه باقر العلوم و شهيد بهشتي عناوين اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته بسكتبال نيز تیم مدرسه راهنمايي امام حسن (ع) موفق به کسب مقام نخست شد و تیم های شاهد و شهيد بهشتي مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند. همچنین در مقطع متوسطه این رشته مدرسه های  شهيد بهشتي، هنرستان پروفسور كوشكي و دبيرستان سما عناوين اول تا سوم را بدست آوردند.
در رشته اسكيت ابتدايي 12 تيم در  سالن شهيد مشكاني با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تيم هاي شاهد يك، امام هادي (ع) و دكتر شريعتي عناوين برتر را به خود اختصاص دادند.  در مقطع راهنمايي این رشته نیز  تيم  راهنمايي امام حسن (ع) مقام نخست را کسب کرد شاهد 3 دوم شد و تيم هاي افق و سربداران به صورت مشترك مقام سوم را به از آن خود کردند.
در رشته دو صحرانوردي كه در مسافت 4 كيلومتر و با حضور 200 دانش آموز مقطع راهنمايي و در محل پادگان ابوذر برگزار شد در قسمت تيمي، مدارس خيام، امام هادي (ع) و داورزني اول تا سوم شدند و در قسمت انفرادي نيز رضا ناصريان از راهنمايي خيام، امير يوسف آبادي از داورزني و امير كهن از امام هادي اول تا سوم شدند.
مسابقه دو صحرانوردی مقطع متوسطه هم با حضور 200 دانش آموز برگزار شد که  هنرستان تربيت بدني چمران قهرمان شد. رضا صنمي، محمد عالمي و جواد صالح ابري هر سه از هنرستان تربيت بدني شهيد چمران هم مقام هاي اول تا سوم انفرادي را به خود اختصاص دادند.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.