خبر عمومی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمومی شهر سبزوار

خبر عمومی

تاریخ خبر: 23 آذر 1390 / کد مطلب: 2370 / بازدید: 1527 / اظهار نظر: 4

کمتر از 100 روز به پایان سال مانده


بهسازی ورودیهای شهر در ابهامبهسازی ورودیهای شهر در ابهام کمربندی سبزوار که سالانه محل تردد میلیون ها مسافر و زائر بارگاه رضوی است از چهره مناسبی برخودرا نیست علاوه بر زیبایی، دوربرگردان ها و بحث ایمنی این محور جای کار بسیاری دارد. وضعیت نامناسب این کمربندی باعث شده علاوه بر شهروندان سبزواری و مسافران مسئولان شهرستانی و استانی از این محور گلایه کنندکه آخرین آن برمی گردد به انتقاد استاندار خراسان رضوی از فضای سبز و مبلمان این محور .
اما معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و ترابری سبزوار که یکی از متولیان ساخت و نگهداری ورودی و خروجی و کمربندی محسوب می شود درباره بهسازی محورهای ورودی و خروجی سبزوار سبزوار به آنلاین گفت: اداره راه و ترابری یک اداره اجرائی است که با تخصیص اعتبار اقدامات خود را در جهت بازسازی و بهسازی محورها انجام می دهد اگر اعتباری در این خصوص داده شود ما آمادگی خود را برای انجام اینگونه اقدامات اعلام کرده ایم.
فرشاد سلطانی افزود: هر پروژه ای که در ردیف های اعتباری و پولی قرار گیرد اداره راه وترابری در آن طرح ورود پیدا می کند اما سوال ما اینجاست که اداره راه و ترابری چقدر برای جذب اعتبارات تلاش و رایزنی کرده همه می دانیم صرف آمادگی برای اجرا  راهگشای مشکلات نخواهد بود.
تا عید نوروز کمتر از 100روز دیگر باقی مانده اما آیا بحث بهسازی کمربندی و ورودی ها و خروجی های سبزوار که همیشه مورد تاکید  معاون استاندار و فرماندار سبزوار قرار داشته به اتمام خواهد رسید و یا همچون گذشته به صرف زدن چند بنر، شهرستان با ورودی های نازیبا به استقبال بهار می رود.
فرماندار سبزوار در این باره اظهار داشت: کارساخت ورودی محور سلطان آباد به سبزوار با جدیت در حال انجام است و پیمانکار مربوطه مشغول به کار می باشد همچنین در ورودی محور اسفراین امسال اعتباری در اختیار اداره کل راه و ترابری گذاشته شده که این اداره موظف است ورودی سبزوار را بازسازی و بهسازی کند.
قاسم شعبانی عطار در ادامه افزود: برای محور کاشمر نیز دنبال هستیم تا از منابع دولتی اعتباراتی را اخذ کنیم و با توجه به اینکه در محور کاشمر مشکل خاصی وجود ندارد این محور در فازهای بعدی  قرار خواهد گرفت، وی با بیان اینکه حدود 400 میلیون تومان اعتبار برای ورودی محور اسفراین پیش بینی شده اظهار داشت: بازسازی محور اسفراین بستگی به میزان اعتبارات دارد اگر اعتبارات به موقع تخصیص داده شود قطعا این کار هر چه سریعتر انجام خواهد شد.
امیدواریم مدیریت شهرستان بتواند قبل از سال جدید با جذب اعتبارات ملی و استانی  ورودی های شهر را در شان شهرستان سبزوار ساماندهی کند.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


شهروند
0 مخالف 1 موافق
امید واریم که به نحو احسن و با سرعت به سوی سبزواری سبز واباد پیش برویم.
ورودیهای سبزوار واقعا وضع بدی دارند و در خور شهری با این قدمت و پیشینه نیستند. لطفا نسبت به تغییر شکل و آبادسازی ورودیهای سبزوار هر چه زودتر اقدام شود.