خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 28 آذر 1390 / کد مطلب: 2385 / بازدید: 1614 / اظهار نظر: 0


عبور دوندگان ژاپنی از سبزوار3 دونده ژاپنی در سفر خود از کشورهای دنیا بعد از پیمودن حدود 6هزار کیلومتر به سبزوار رسیدند.
به گزارش سبزوار آنلاین هاطوری که به همراه فرزندش و یکی از کارمندان شرکتش پا به این سفر گذاشته گفت: 5 تیرماه از برج ایفل در پاریس  سفر را شروع کردم و بعد از طول مسیر اروپا وارد ایران شدم و بعد از ایران از کشورهای ترکمنستان، ازبکستان و قزاقستان مسیر را ادامه می دهم تا شهر شانگهای چین و از آنجا تا توکیو به توکیو می روم .
وی که اهل شهر فوکوشیما ژاپن می باشد هدف خود و دو همسفرش را قدردانی از کمک های مردم کشورهایی عنوان کرد که در جریان سونامی و زلزله ژاپن از این کشور حمایت کرده اند.
هاطوری با قدردانی از مهمان نوازی مردم ایران در طول این سفر گفت: برایم جالب بود که مردم ایران در بین راه به ما خوراکی و میوه می دادند و در فروشگاه ها بابت خرید های ما پولی را طلب نمی کردند.
وی پیام خود در این سفر را علاوه بر قدردانی از مردم ملل مختلف شادابی خود و اینکه افراد مسن نیز می توانند این کارها را انجام دهند و به محض اینکه سن آنها بالا رفت نباید بگویند پیر شده ایم و نمی توانیم ورزش و فعالیت جسمانی کنیم عنوان کرد.
گفتنی است برخی از اعضای شورای شهر سبزوار و معاون فرماندار و رئیس اداره تربیت بدنی سبزوار نیز به استقبال این دوندگان در ورودی این شهر رفتند و با تقدیم دسته های گل و تابلویی از آنان به گرمی پذیرایی کردند و با آنان تا مرکز شهر سبزوار دویدند .
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.