خبر عمرانی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمرانی شهر سبزوار

خبر عمرانی

تاریخ خبر: 29 آذر 1390 / کد مطلب: 2399 / بازدید: 1971 / اظهار نظر: 0


خرید 2 میلیاردی سازمان پارک ها برای فضای سبزمدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز سبزوار گفت: انواع و اقسام نهال از جمله چنار، توت مجنون، بید مجنون، زیتون برای کاشت در کمربندی و خیابان های سبزوار خریداری شده که تا پایان هفته به سبزوار خواهد رسید.
به گزارش  سبزوار آنلاین حسین دولت آبادی با بیان اینکه برای خرید این نهال ها مبلغ 200 میلیون تومان هزینه شده است  و احتمالا تا 300 میلیون تومان افزایش خواهد داشت افزود:  حدود 180 میلیون تومان از خرید انجام شده برای  کاشت در کمربندی  و ورودی های شهر است.
وی اظهار داشت: کاشت نهال ها براساس موقعیت هر محل پیش بینی شده است مثلا در محل هایی که رفت و آمد زیاد و پر ترافیک هستند از درختان قوی تر و با عمر بالا استفاده می شود و بر عکس در محل هایی که رفت وآمد کمتر است از درختان ضعیف تر و با عمر کمتر استفاده خواهد شد.
دولت آبادی با بیان اینکه مشکلی برای آبرسانی میدان سربداران تا بلوار مشاهیر نداریم عنوان کرد: در نقاطی که با مشکل آبرسانی روبرو هستیم آبرسانی از شرکت جهاد زمزم تامین خواهد شد که قرار است هزینه لوله را که حدود 80 میلیون تومان است را سازمان پارک ها و فضای سبز تامین کند که مقدمات این کار انجام شده و تا دو هفته آینده قابل اجرا می باشد.
مدیر عامل پارکها و فضای سبز ادامه داد: همان طور که دو ماه پیش قول انجام اقدامات در خور شانی را برای سبزوار دادیم خوشبختانه تقریبا این وعده ها انجام شده  به عنوان مثال  یک پارک محله دراسلام آباد، 2 پارک محله در بوتان گاز و یکی در محدوده مسجد المهدی و پارک محله توحید شهر در حال انجام است.
وی افزود: در خصوص نورپردازی ها تاکنون پرچم های نوری در  بلوار توحید شهر انجام شده است و به زودی نورپردازی بلوار مشاهیر در دستور کار قرار خواهد گرفت.
دولت آبادی ازرفع مشکل پارک های بعثت، توحید شهر و امامزاده شعیب(ع) که روشنایی آنها ناقص است و یا اصلا روشنایی ندارند نیز خبر داد.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.