خبر فرهنگی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار فرهنگی شهر سبزوار

خبر فرهنگی

تاریخ خبر: 13 دي 1390 / کد مطلب: 2439 / بازدید: 1717 / اظهار نظر: 0


اعزام کاروان دانشجویی راهیان نورمسئول روابط عمومی و تبلیغات  سپاه سبزوار از اعزام کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه پیام نور سبزوارخبر داد.
محمد علی یاوری در گفتگوی تلفنی به سبزوار آنلاین گفت: کاروان زیارتی دانشجویان خواهردانشگاه پیام نور در 10 بهمن ماه  و براداران در 17 بهمن ماه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.
 وی با اشاره به اینکه کاروان اعزامی متشکل ازتعداد 90 نفر ازدانشجویان دختر و50 نفراز  آقایان هستند اظهار داشت: دانشجویان اعزامی از مناطقی از جمله دو کوهه، اروند کنار، شلمچه، فکه، چزابه، طلائیه، شهرهانی، دهلاویه و هویزه بازدید خواهند کرد.
وی اظهار داشت: بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دارای یک برنامه منسجم است که تعداد 2 دستگاه اتوبوس برای اعزام خواهران و براداران در روزهای 10 و 17 بهمن ماه تدارک دیده است.
یاوری با بیان اینکه مبلغ درخواستی برای ثبت نام دانشجویان متقاضی به مناطق عملیاتی 30 تا 35 هزار تومان است تصریح کرد: یکسری کمک های مادی و معنوی از طرف دانشگاه پیام نور و نهادهایی چون بسیج دانشجوئی و ناحیه سپاه سبزوار در نظر گرفته شده است.
وی هدف از اعزام دانشجویان را بحث تجدید میثاق با آرمان های امام، انقلاب و شهدا عنوان کرد و افزود: این بازدیدها فرصت مناسبی است تا دانشجویان از فضای عطر انگیز مقاتل شهدای  8 سال دفاع مقدس و جنبه های متعدد آن آشنا شوند.    

اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.