خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 13 دي 1390 / کد مطلب: 2447 / بازدید: 2758 / اظهار نظر: 0

دستاورد مهم وزیر ورزش در سبزوار


افتتاح استادیوم 15هزار نفری سال آیندهاستادیوم 15 هزار نفری سربداران سبزوار با تخصیص اعتبارات مورد نیاز سال آینده به بهره برداری می رسد.
وزیر ورزش و جوانان کشور که به دعوت نمایندگان مردم سبزوار در مجلس دیشب با پرواز تهران وارد سبزوار شده بود صبح امروز از استادیوم 15 هزار نفری سربداران بازدید کرد. وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه ظرفیت های قابل توجهی در این منطقه در رابطه با ورزش وجود داشته که با اقدامات خوب دولت نهم و دهم روبرو بوده به طوری که زیرساخت های توسعه ورزش تاحدود زیادی فراهم شده است.
دکتر محمد عباسی افزود: طرح های در دست اجرای سبزوار در زمینه ورزش به اندازه 50 سال گذشته زیرساخت های ورزشی را مد نظر قرار داده چرا که جوانان ورزشکاری در رشته های متعدد در سبزوار فعالیت می کنند که لازم است زیرساخت های توسعه ورزش هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.
وی با اشاره به تکمیل نیمی از طرح استادیوم ورزشی 15 هزار نفری سبزوار بر تکمیل نهایی آن تا سال آینده تاکید کرد و گفت: با صحبت هایی که با دست اندرکاران این طرح داشتیم قرار شد با تخصیص اعتبارات شاهد بهره برداری این طرح بزرگ ورزشی در سال آینده باشیم.
دکتر عباسی بعد از بازدید از استادیوم از وضعیت سالن 3هزار نفری هندبال بازدید کرد و در خصوص درخواست مسئولان سبزواری جهت احداث یک سالن 7 هزار نفری هندبال با توجه به خیل عظیم تماشاگران گفت: اولویت ما در وزارت تکمیل طرح های نیمه تمام است اما احداث این سالن 7 هزار نفری را در برنامه آتی خود در وزارت برای سبزواری ها خواهیم داشت.
وی سپس به پارک شهدای گمنام رفت با با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد دکتر عباسی همچنین از ساختمان اداری فرسوده ورزش و جوانان سبزوار و استادیوم مظهری سبزوار از نزدیک بازدید و بر بهسازی چمن و ایجاد پیست تارتان در این استادیوم تاکید کرد.
 وزیر ورزش و جوانان درباره سوال خبرنگار ما در خصوص نیاز به طرح آمایش ورزش جهت توزیع عادلانه امکانات ورزشی گفت: در نظام جامع ورزش و جوانان این برنامه پیش بینی شده گرچه در چند سال اخیر در نقاط محروم دولت طرح های ورزشی خوبی اجرا کرده و تاحدی این نیاز تامین شده است اما برای اینکه بتوانیم از تمام ظرفیت های ورزشی استنفاده کنیم این آمایش لازم است که خوشبختانه اتفاق افتاده است.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.