خبر عمرانی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمرانی شهر سبزوار

خبر عمرانی

تاریخ خبر: 18 دي 1390 / کد مطلب: 2454 / بازدید: 2575 / اظهار نظر: 2


بازگشایی خیابان اصلی قلعه نو دهراز سبزوار پس از بازگشایی 9 مسیر از نقاط کور سبزوار، خیایان اصلی قلعه نو دهراز نیز برای سهولت در عبور و مرور شهروندان سبزواری بازگشایی شد.
به گزارش سبزوار آنلاین شهردار سبزوار با بیان این مطلب گفت: خیابان اصلی قلعه نو دهراز با مساحتی با لغ بر 5 هزار و 500 متر مربع با اعتباری بالغ بر حدود 700 میلیون تومان بازگشایی و تا نوروز سال آینده نیز آسفالت و جدول گذاری خواهد شد.
حسین مقصودی ادامه داد: در این راستا 3 باب از منازلی که برای رفت و آمد شهروندان این منطقه مشکلاتی را ایجاد کرده بود خریداری تا علاوه بر ارائه بیشتر خدمات، دیگر دغدغه ای برای استقرار وسایط نقلیه امدادی در زمان بروز حادثه وجود نداشته باشد.
وی با بیان اینکه منطقه قلعه نو دهراز از 6 سال پیش برای شهرداری ایجاد چالش کرده بود افزود: این منطقه که اخیرا به محدوده شهری اضافه شده دارای بافت و ساخت و سازهای روستایی است باید به سمت بافت و اصول شهری حرکت کند تا ان شاء الله این منطقه نیز در آینده ای نه چندان دور جزو یکی از زیباترین مناطق شهری سبزوار محسوب شود.
مقصودی با اشاره به بازگشایی های صورت گرفته در خیابان های مدرس، گرمابه بهار، لوله نفت، مسجد امام حسن مجتبی(ع)، ولیعصر، 35 متری دشت نقابشک و قلعه نو دهراز از بازگشایی دو خیابان دیگر نیز تا پایان سال جاری خبر داد و خاطر نشان کرد: مابقی بازگشایی ها در فروردین سال 91 صورت می گیرد.
شهردار سبزوار ابراز امیدواری کرد: با همکاری و همیاری مردم اتحاد و همدلی تیم جدید شهرداری و از همه مهمتر سیاست گذاری و برنامه های اصولی شورای اسلامی شهر گام های اساسی در جهت توسعه و آبادانی، ساخت و ساز ها و نمای اصول شهر سازی و تغییر مبلمان شهری برداشته شود.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


تشکر فراوان از شهرداری محترم. پاینده باشید.