خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 18 دي 1390 / کد مطلب: 2463 / بازدید: 5042 / اظهار نظر: 29


چراغ سبز میر علی به دنیای پر هیاهوی فوتبال رئیس هیات مدیره موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) که با صعود تیم کشتی به مرحله نیمه نهایی و صدر نشینی هندبال بانوان در نیم فصل مسابقات از تیمداری در لیگ های برتر هندبال و کشتی رضایت کامل دارد بدش نمی اید که در دنیای پر هیاهوی ورزش پر طرفدار فوتبال هم تیمداری کند.

سید ابولفضل میر علی در حاشیه دیدار کشتی ثامن با سایپا در گفتگو با سبزوارآنلاین اظهار داشت:با یاری خداوند اگر امسال تیم های ثامن در رشته های مختلف نتیجه های مورد نظر را کسب نمایند با هماهنگی مسئولان فوتبالی استان در فصل بعد در لیگ برتر فوتبال نماینده خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه  مردم سبزوار استحقاق بهترین ها را دارند گفت: بنده از شور و شعف مردم دیار سربداران در میادین ورزشی خوشحال هستم و امیدوارم بتوانم نوکر خوبی برای جوانان این خطه از خراسان و کشور باشم.
میر علی با تاکید بر اینکه حمایت ثامن الحجج(ع) از تیم های ورزشی ادامه خواهد داشت خاطر نشان کرد: سیاست کلی بنده در بحث ورزش حمایت استمراری و همیشگی است بنابراین ما نیامدیم که فقط یکبار قهرمان شویم و کنار برویم. 

رئیس هیات مدیره موسسه ثامن با بیان اینکه در حال حاضر تعداد 100 نفر در مدرسه هندبال و تعداد 80 نفر در مدرسه کشتی باشگاه ثامن سبزوار با حضور مجرب ترین مربیان آموزش می بینند تا در سال های بعد جایگزین خوبی برای بازیکنان فعلی باشند تصریح کرد: حالا حالا ها در رشته کشتی   حضور پررنگ خواهیم داشت و برنامه ریزی کردیم تا کشتی گیران حرفه ای و با غیرت برای میهن اسلامی آن تربیت کنیم .

میر علی در ادامه از حمایت تیم های زیبایی اندام و ورزش های باستانی در سبزوار خبر داد و ابراز امیدواری کرد تیم های ثامن در این رشته ها هم مانند هندبال و کشتی در کشور بدرخشند.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


محمد تاج ابادي | ايميل
16 مخالف 80 موافق
حالا اين استاديوم رو افتتاحش كنيد ! بعد در ليگ برتر تيم داري كنيد -در ضمن من فكر مي كنم اگر سبزوار يك تيم در ليگ برتر واليبال داشته باشه بهتره چون فوتبال براي سبزوار هنوز يه مقدار زوده (براي مثال پيام رو در نيشابور ديديد به چه روزي افتاد چون مسؤلينش از اون حمايت كاملي نكردند.)
دوروووووود بر میر علی. سبزوار بزرگ شیررررره.
سیدرضافیض آبادی | ايميل |وب
15 مخالف 40 موافق
درود می فرستم به آقای میرعلی که موجبات غرور همه ما سبزواری ها شد. بنده به عنوان یک همشهری و با سابقه 20 سال فعالیت در رسانه های ورزشی و صدا و سیما از طریق سایت شما خدمت آقای میرعلی عرض می کنم که حاضرم همه رشانه های ورزشی را برای حمایت از این حرکت های مفید و سازنده بسیج کنم.
شریعتی محمد | ايميل
14 مخالف 49 موافق
به امید روزی که سبزوار در لیگ برتر فوتبال تیم داشته باشد انشا الله