خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 20 دي 1390 / کد مطلب: 2468 / بازدید: 2541 / اظهار نظر: 1


مسابقات نیمه نهایی و فینال کشتی در سالن 12 هزار نفری آزادیپس از کش و قوس های فراوان برای محل برگزاری مسابقات نیمه نهایی و فینال مسابقات  لیگ برتر کشتی بالاخره سالن12 هزار نفری آزادی برای برگزاری این دیدارها انتخاب شد.
سرمربی تیم کشتی ثامن الحجج(ع) سبزوار در گفتگوی تلفنی با سبزوار آنلاین در این رابطه گفت: پس از مشخص شدن تیم های مرحله نیمه نهایی همه تیم ها خواستار برگزاری این مسابقات در شهرهای خود شدند که فدراسیون برای حل این مشکل جلسه ای با حضور نماینده های تیم های راه یافته به مرحله کرد.
محسن کاوه افزود: در این جلسه مقرر شد مسابقات در شهر بی طرف برگزار شود و ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی تهران برای این انجام دیدارها اعلام شد.
وی با اشاره به اینکه مسابقات نیمه نهایی در نوبت صبح و دیدار نهایی در نوبت بعداز ظهر  برگزار خواهد شد تصریح کرد: قرار بود مسابقات روز دوشنبه انجام شود که در این جلسه با توافق نماینده های تیم ها  مسابقات  یک روز به تعویق افتاد تا به طور زنده از سیما پخش شود.
کاوه در ادامه از برگزاری اردوی  تیم کشتی ثامن الحجج(ع) از امروز سه شنبه خبر داد و بیان کرد: تمامی تلاش خود را برای کسب پیروزی در 2 مسابقه پیش رو انجام خواهیم داد تا بتوانیم جایگاه شایسته ای برای ثامن الحجج(ع) سبزوار کسب کنیم.  اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.