خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 20 دي 1390 / کد مطلب: 2473 / بازدید: 2856 / اظهار نظر: 1


شعبانپور بازهم وعده اردوی خارجی دادتیم هندبال ثامن الحجج (ع) سبزوار برای کسب آمادگی بیشتر به اردوی خارجی خواهد رفت.
این چندمین بار است که سرمربی هندبال ثامن الحجج (ع) از اردوی خارج از کشور برای بازیکنان خود خبر می دهد اردوهایی که هر کدام بنا به دلایلی حذف شد اما این بار قاسم شعبانپور باز هم وعده ای دیگر جهت برگزاری اردوی خارجی برای تیمش داد.
سرمربی تیم هندبال آقایان ثامن الحجج(ع) سبزوار با بیان اینکه بعد از چند روز تعطیلی تمرینات تیم دوباره از سر گرفته شده به سبزوار آنلاین گفت: بخاطر استراحت تعدادی از بازیکنان فعلا تمرینات را با بازیکنان سبزوار شروع کرده ایم و تا چند روز آینده تمامی بازیکنان برای انجام تمرینات در ترکیب تیم حضورخواهند یافت.
قاسم شعبانپور افزود: یک سیکل کاری 3 هفته ای آمادگی جسمانی فشرده در نظر گرفته شده و بعد از آن به دنبال برگزاری چند مسابقه برای آمادگی بازیکنان  هستیم تا بتوانیم با آمادگی کامل وارد مسابقات لیگ برتر شویم .
وی به ضرورت برگزاری چند دیدار تدارکاتی اشاره کرد و افزود: ما نیاز به چند بازی داریم تا بتوانیم با آمادگی بیشتر برای مسابقات  لیگ برتر حاضر  شویم در حال حاضر یک اردوی داخلی خواهیم داشت و بعد از آن تا  اواخر دی ماه یا  اوایل بهمن ماه تورنمنتی در روسیه داریم که در حال تدارک  برنامه اعزام به روسیه هستیم.
شعبانپور به استراحت 3 هفته ای بازیکنانش اشاره کرد و گفت: ما یک دوره آمادگی جسمانی و تمرینات تکنیک سازی خواهیم داشت و بعد از آن برای اعزام به روسیه خود را آماده خواهیم کرد.
وی در ادامه از اتمام دور رفت لیگ هندبال بانوان و کسب عنوان  سرگروهی لیگ توسط هندبال بانوان سبزوار خبر داد و گفت: اردویی فشرده در شیراز تدارک دیده شده که تمامی بازیکنان در آن حضور دارند  بعد از اتمام این اردو  بانوان ثامن الحجج(ع)  دور برگشت لیگ برتر را آغاز خواهد کرد.
شعبانپور افزود: اگر بتوانیم 3 بازی اول دور برگشت را با پیروزی پشت سر بگذاریم  قهرمانی ثامن الحجج (ع) در لیگ قطعی خواهد شد.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.