خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 26 ارديبهشت 1391 / کد مطلب: 2482 / بازدید: 3147 / اظهار نظر: 3

شکست سنگین ثامن از سپاهان


آرزوهای قهرمانی بر باد رفتآرزوهای قهرمانی بر باد رفت دیدار حساس فولاد مبارکه سپاهان و ثامن الحجج سبزوار با پیروزی مقتدرانه تیم اصفهانی پایان یافت.
به گزارش سبزوارآنلاین ثامن الحجج سبزوار که با حمایت موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج و با به خدمت گرفتن چندین بازیکنن خارجی و ملی پوش گام در مسابقات لیگ برتر  گذاشت در دور رفت سپاهان را در سبزوار در یک بازی نزدیک و با اختلاف یک گل شکست داد اما در هفته پایانی مقابل تیم ذوب آهن در اصفهان شکست خورد تا با سپاهانی که در سبزوار متوقف شد هم امتیاز شود و به واسطه تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم بایستد. با شروع نیم فصل دوم و پیروزی های این دو تیم که از تیم سوم جدول 6 امتیاز پیشی گرفته بودند دیدار این دو تیم تکلیف قهرمان این دوره از رقابت ها را تا حدود زیادی مشخص می کرد.
آخرین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال بین تیم سپاهان مدافع عنوان قهرمانی و تیم ثامن الحجج سبزوار در اصفهان برگزارشد و این تیم اصفهان بود که موفق شد تیم سبزوار را شکست دهد و گام بلند خود جهت قهرمانی در این دوره از رقابت ها را بردارد.
این بازی حساس که به واسطه اهمیت سفر رئیس جمهور به سبزوار از سوی رسانه ها منعکس نشد با نتیجه پرگل 29 بر 18 به سود سپاهان پایان یافت تا ثامن ضمن کسب دومین شکست در این دوره رقابت ها از کورس قهرمانی بازماند. با این پیروزی پر گل تیم قدرتمند سپاهان شکست نزدیک در سبزوار را  تلافی کرد.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


شما فکر کن دومم میشه
آرزو بر جوانان عیب نیست
چرا نمیخواید بفهمید باباجون یه جای کار تیمیتون میلنگه
چرا سرتونو زیر برف کردید.مهره چینی بازیکناوکادرتون درست نیس.هی بگید ما مهد هندبالیم