خبر اقتصادی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار اقتصادی شهر سبزوار

خبر اقتصادی

تاریخ خبر: 31 تير 1391 / کد مطلب: 2563 / بازدید: 1922 / اظهار نظر: 0


عرضه مرغ 5200 تومانی در سبزوارعرضه مرغ 5200 تومانی در سبزوار شهروندان سبزواری می توانند با مراجعه به واحد های صنفی مرغ را کیلویی 5200 تومان تهیه کنند.
رئیس اداره بازرگانی سبزوار با بیان این مطلب به سبزوارآنلاین گفت: در پی افزایش بی رویه قیمت مرغ در بازار اتحادیه مرغداران استان با سازمان صنعت، معدنو تجارت استان تفاهم نامه ای را به امضاء رساندندکه بابت تحویل هر کیلو گوشت به ادارات بازرگانی شهرستان های استان جهت توزیع در بازار 2 و نیم کیلو گرم کنجاله سویا به نرخ دولتی تحویل بگیرند.
غلامحسین مزینانی با بیان اینکه قیمت مرغ بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم بازار استان تعزیراتی شده است افزود: واحدهای صنفی مجاز هستند حداکثر 5 هزار و 200 تومان بابت هر کیلوگرم مرغ از مشتری دریافت نمایند.
رئیس اداره بازرگانی گفت: روزانه مرغ 5هزار و 200 تومانی در تمام واحدهای صنفی شهر سبزوار و نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در محل اتحادیه تعاون روستایی در روبروی سیلو گندم توزیع می شود و شهروندان سبزواری می توانند با مراجعه به مکان های یاد شده نسبت به خرید مرغ اقدام نمایند.
وی با بیان اینکه بازرسان اداره بازرگانی کنترل بیشتری را در مورد فروش مرغ به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان دارند تاکید کرد: شهروندان هر گونه گرانفروشی را به اداره بازرگانی اطلاع دهند تا با واحدهای صنفی متخلف برخورد قانونی شود.  
گفتنی است روزانه به طور میانگین 25 تن گوشت مرغ در سبزوار توزیع می شود.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.