خبر هنری سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار هنری شهر سبزوار

خبر هنری

تاریخ خبر: 28 مهر 1391 / کد مطلب: 2610 / بازدید: 3782 / اظهار نظر: 2


اجرای موسیقی هنرمندان سبزواری در کره جنوبیاجرای موسیقی هنرمندان سبزواری در کره جنوبی گروه موسیقی داروگ سبزوار با رویکرد شناسایی موسیقی ایرانی در  کشور کره جنوبی در حال برگزاری کنسرت می باشد.
به گزارش سبزوارآنلاین گروه موسیقی داروگ سبزوار به سرپرستی حمیدرضا سیدنیا با رویکرد شناسایی موسیقی ایرانی در 2 بخش سازهای کوبه ای و سازهای سنتی در شهرهای مختلف کشور کره جنوبی در حال برگزاری کنسرت می باشد.
هنرمندان سبزواری به دعوت رایزن فرهنگی سفارت کره جنوبی در ایران 13 مهرماه عازم کره جنوبی شدند و تا 30 مهرماه در شهرهای مختلف این کشور به اجرای برنامه می پردازند.
از دیگر برنامه های گروه موسیقی داروگ در کره جنوبی می توان به همنوازی بداهه با موسیقی دانان کره ای و همنوازی با مرشد برتر کشورمان استاد سید حسن نقیب زاده نام برد.
هنرمندان گروه داروگ را آقایان حمیدرضا سیدنیا نوازنده دف و سنتور، سید مجید نقیب زاده نوازنده ضرب زورخانه ای و دف، احسان نادریان نوازنده دف و دایره و سعید سیدنیا نوازنده عود و سه تار را تشکیل هستند.
شایان ذکر است گروه موسیقی داروگ سبزواردر سال 1378 آغاز به کار کرد و تاکنون کنسرت هایی در قالب  بزرگداشت های مولوی، حافظ، ابولفضل بیهقی، اسرار، پرویز مشکاتیان و ... در کشورمان و کشور سوئیس برگزار نموده است.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


2 نظر در صف تاييد است.