خبر اقتصادی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار اقتصادی شهر سبزوار

خبر اقتصادی

تاریخ خبر: 8 شهريور 1393 / کد مطلب: 2824 / بازدید: 1841 / اظهار نظر: 1


بهره برداری از گازرسانی به 6 روستای روداببهره برداری از گازرسانی به 6 روستای روداب
همزمان با هفته دولت و با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار، سبحانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولین شهرستان گازرسانی به 6 روستای برآباد، شمس آباد، ملوند، تسبند، دروک و دامرود بخش روداب افتتاح و به بهربر داری رسید.
 به گزارش سبزوار آنلاین بخشدار روداب در جمع مردم روستای برآباد گفت: پروژه گازرسانی به 6 روستا بخش روداب با فراز و نشیب های فراوانی همراه بود به طوری که چند بار اجرای کل پروژه  و یا اجرای پروژه روستاهای برآباد و شمس آباد لغو شد که با پیگیری های به موقع مسئولان دولتی و نمایندگاه مجلس ازوقوع آن جلوگیری شد.
محمود شم آبادی با بیان اینکه شاید مردم این روستاها باور نمی کردند که گاز از فاصله بیش از 2 هزار کیلومتر به خانه هایشان انتقال یابد بیان کرد: این مهم نشان دهنده این است که نظام پس از 35 سال از پیروزی انقلاب مردم را فراموش نکرده است.
وی با بیان اینکه مسئولین نظام همواره بر خدمات رسانی به مردم مناطق محروم تاکید می کنند ابراز امیدواری کرد مردم قدردان نعمت الهی و خدمات دولت باشند.
رئیس اداره گاز ناحیه سبزوار نیز در این مراسم اظهار داشت: پروژه گازرسانی به 6روستای بخش روداب از سال 91 آغاز شده است و برای اجرای آن حدود 35 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز هزینه شده است.
مجید آهنچیان گفت: برای گازرسانی به این روستاها در مجموع 44هزار متر شبکه پلی اتیلن و فولادی اجرا شده است و پیش بینی می شود که حدود 800انشعاب در این 6 روستا نصب شود.
وی از از شناسایی پیمانکار نصب علمک خبر داد و گفت: ان شاء ا... پیمانکار حداکثر ظرف روزهای پایانی شهریورماه کارگاه خود را برای اجرای کار تجهیز می کند و بر اساس پیمان منعقد شده باید ظرف 5 ماه تمام علمک ها را نصب نماید.
آهنچیان با اشاره به اینکه پیمانکار تلاش خود را برای اتمام کار تا قبل از شروع سرما به کار خواهد بست اضافه کرد: اداره گاز مشکلی برای نصب کنتور ندارد و به محض اشتراک پذیری نسبت به وصل گاز مشترکین اقدام خواهد کرد.
این مسئول همچنین از شروع به کار گازبان روستا خبر داد و گفت: این افراد در حال گذرندان آموزش هستند و مشترکین روستائی می توانند مشکلات خود را با وی درمیان بگذراند و از خدمات لازم وی بهره مند شوند.
 
 


اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.