خبر سیاسی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار سیاسی شهر سبزوار

خبر سیاسی

تاریخ خبر: 6 مرداد 1394 / کد مطلب: 2832 / بازدید: 2036 / اظهار نظر: 1

دکتر طالبی:


شایعات مطرح شده درباره تخلفات و رسیدگی سازمان بازرسی را به شدت تکذیب می کنم/ رسانه ها تحلیل شخصی نکنندشایعات مطرح شده درباره تخلفات و رسیدگی سازمان بازرسی را به شدت تکذیب می کنم رسانه ها تحلیل شخصی نکنند شهردار سبزوار شایعات مطرح شده درباره تخلفات و رسیدگی سازمان بازرسی را رد کرد.
دکتر طالبی  امروز صبح در حاشیه نشست منطقه ای بانوان سبزوار بزرگ در گفتگو با سبزوار آنلاین  درباره حضور اداره سازمان بازرسی در شهرداری سبزوارگفت: حضور اداره بازرسی در شهرداری یک بازدید عادی و به درخواست خودمان انجام گرفته است.
 وی باتاکید بر اینکه بازرسی در شهرداری نشده و نمی شود تمام شایعات مطرح شده در محافل  و سایت ها منتشر شده را  به شدت تکذیب کرد.
دکتر طالبی افزود: سازمان بازرسی کشور بر اساس وظایف قانونی از همه سازمان ها و دستگاه ها بازدیدهای دوره ای انجام می دهد و حضور دیروز  سازمان بازرسی به شهرداری سبزوار یک بازدید دوره ای بوده که با نگاه آموزشی انجام گرفته است.
وی ادامه داد: شهرداری از نظر نیروی انسانی و فعالیت اقتصادی یک دستگاه بزرگ محسوب می شود  و رفت و آمد و نشست های سازمان بازرسی جهت یادآوری  مسائل آموزشی به مدیران جدید یا مدیرانی که برخی  موارد را فراموش کردهاند طبیعی است.
شهردار سبزوار تاکید کرد: حضور اداره بازرسی در شهرداری سبزوار یک بازدید عادی بوده و من به شدت تمام شایعاتی که محافل و سایت ها  منتشر شده را به شدت تکذیب می کنم. طالبی خاطر نشان کرد: استنباط بنده از برخی مطالب منتشر شده در سایت ها و رسانه های محلی تحلیل شخصی است.
دکتر طالبی با اشاره به اینکه رسانه ها باید به تقدس قلم و رسالت خود متعهد باشند  با ابراز گلایه اظهار داشت: نباید خبری که نظر منشاء آن را جویا نشده ایم منتشر شود. بنده  به شدت نگرانم که اینگونه موارد تشویش اذهان عمومی است.
شهردار سبزوار در ادامه در پاسخ به سوال تخلفات مطرح شده در دفتر سرمایه گذاری و مزایده میدان دام و احشام گفت: اینها در دست پیگیری است و نمی توان تا زمانی که تعیین تکلف شود تائید یا تکذیب کرد.
وی همچنین درباره اظهار نظر یک مسئول که تخلف دفتر سرمایه گذاری را یک موضوع حراستی اعلام کرده بود گفت: حراست به عنوان یک واحد  پیشگیری کننده  همیشه ورود داشته، دارد و خواهد داشت منتهی موضوعی که طرح می شود تا صحت آن تائید نشود جالب نیست برای اشخاص یا مجموعه اظهار نظر کرد.
دکتر طالبی در پایان علت توقیف حساب شهرداری را به برگزاری یک نشست خبری ویژه و تخصصی با خبرنگاران موکول کرد و در اظهار نظر کوتاه گفت: توقیف حساب شهرداری از سوی مراجع قضائی مربوط به  2 پرونده  متعلق به دوره زمان مسئولیت مهندس سیاوش پور و حسینی بوده است که فرآیند رسیدگی آن در دادگاه طی سال های گذشته شده و قبل از اینکه بنده شهردار شوم محکومیت شهرداری قطعی شده است و اجرای احکام برای اجرا حکم چندین بار مراجعه کرده که با تعامل با طرف حاکم پرونده و شرایطی که با دادگستری فراهم شد به تاخیر افتاده بود.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.