خبر عمومی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمومی شهر سبزوار

خبر عمومی

تاریخ خبر: 6 مرداد 1394 / کد مطلب: 2833 / بازدید: 1391 / اظهار نظر: 0

انعکاس جالب یک خبر در سایت شهرداری؛


دیدار دوستانه!!!دیدار دوستانه سایت شهرداری سبزوار امروز خبر دیدار یکی از بازرسان اداره کل بازرسی استان با مدیران شهرداری را با عنوان «دیدار دوستانه» منتشر کرد.
نکته ای که پس از مطالعه این خبر کوتاه در ذهن خواننده متبادر خواهد شد این است علت بکارگیری کلمه «دوستانه» در ابتدای این خبر چه می تواند باشد؟  
 هر چند شهردار سبزوار در مصاحبه با سبزوار آنلاین حضور بازرسی را شهرداری بازدید دوره ای و آموزشی دانست  اما شاید مسئولان مربوطه با بکاربردن این کلمه هدفشان این بوده است که خوانندگان درباره حضور اداره بازرسی در شهرداری فکر بد نکنند.
در يك ديدار دوساعته و دوستانه و از پيش تعيين شده سربازرس سياسي- قضايي اداره كل بازرسي استان خراسان رضوي با مسئولان شهرداري سبزوار ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزور، در اين ديدار آقاي سليماني در جمع اعضاي شوراي راهبردي شهرداري سبزوار در محل سالن جلسات حضور يافت و گفت: سبزوار يكي از بزرگترين شهرهاي استان خراسان رضوي است كه بنده براي آشنايي بيشتر با مسائل شهر و شهرداري، تشريح برنامه ها و وظايف سازمان بازرسي و تعامل في مابين با شهرداري، شوراي اسلامي شهر و فرمانداري سبزوار در جهت كاهش شكايات مردمي و افزايش رضايت مردم به اين خطه سفر كرده ام.
دكتر محمد علي طالبي شهردار سبزوار نيز ضمن تقدير از حضور آقاي سليماني و هيئت همراه ، جلسه مذكور را به مثابه يكي از كارگاه هاي آموزشي مفيد و موثر دانست و از مجموعه مديران شهرداري خواست تا ملاحظات مورد نظر سازمان بازرسي را نصب العين خويش قرار دهند.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.