خبر عمومی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمومی شهر سبزوار

خبر عمومی

تاریخ خبر: 24 مرداد 1394 / کد مطلب: 2898 / بازدید: 1520 / اظهار نظر: 0


ابراز خرسندی مقصودی از پاسداشت حداکثری خبرنگارانابراز خرسندی مقصودی از پاسداشت حداکثری خبرنگاران نماینده مردم سبزوار در شورای اسلامی شهر سبزوار از تجلیل حداکثری خبرنگاران توسط شهرداری تقدیر کرد.

به گزارش سبزوارآنلاین مهدی مقصودی در آئین تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه که در سالن جلسات شهرداری برگزار شد از دکتر طالبی  و برگزار کنندگان مراسم بابت دعوت از تمامی خبرنگاران تقدیر کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر با تبریک روز خبرنگار به تمامی فعالین این عرصه، این روز را فرصتی مناسب برای همدلی و همزبانی بیشتر این قشر زحمتکش دانست.

وی با بیان اینکه شهرداری برای گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از قشر سختکوش خبرنگار از تمامی رسانه ها دعوت کرده است از سیاست نگاه حداکثری شهردار ابراز خرسندی کرد.

مقصودی در حالی از نگاه حداکثری ابراز خوشحالی کرد که بدون نام بردن از فرد و یا ارگان خاصی، از  نگاه حداقلی تقدیر از اصحاب رسانه انتقاد کرد.

نماینده مردم  در ادامه یاد و خاطره 240 شهید خبرنگار و اهل قلم را گرامی داشت و ابراز امیدواری کرد که اصحاب رسانه و مسئولان ادامه دهنده راه آن عزیزان باشند.

مقصودی همچنین به پویائی عرصه خبر و اطلاع رسانی سبزوار اشساره کرد و گفت: حضور پیشکسوتان و جوانان در این حرفه خود گواهی بر این ادعاست.

وی نیز فعالیت و رشد رسانه های مجازی  را از دیگر عوامل پویایی حوزه اطلاع رسانی برشمرد و افزود: در حال حاضر رسانه های مجازی نفش مهمی در اطلاع رسانی و انتشار اخبار و تحلیل ها از وقایع سیاسی فرهنگی اجتماععی ... دارند که نادیده گرفتن فعالین این حوزه به دور از انصاف است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا در پایان پیشنهاد دادکه واحد طرح و برنامه شهرداری که مدتی است  توفیقاتی در برگزاری کلاس های آموزش  مختلف برای کارکنان و شهروندان به دست آورده است ظرف یکماه آینده یک دوره کلاس خبرنگاری برای اصحاب رسانه برگزار نماید.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.