خبر عمومی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمومی شهر سبزوار

خبر عمومی

تاریخ خبر: 24 مرداد 1394 / کد مطلب: 2899 / بازدید: 1525 / اظهار نظر: 1

کرامت در جمع اصحاب رسانه خواستار شد:


از نوشتن دروغ و تهمت پرهیز کنیداز نوشتن دروغ و تهمت پرهیز کنید  رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار از خبرنگاران درخواست کرد که از نوشتن اخبار دروغ و تهمت زدن به افراد پرهیز کنند.
به گزارش سبزوارآنلاین کاظم کرامت در مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالین عرصه خبر این روز را به تمامی خبرنگاران دیار سربداران نخستین پایتخت شیعی مذهب کشور  و شهر شیعه مذهب سبزوار تبریک گفت.
نماینده مردم در شورای اسلامی شهر با یان اینکه به حرمت قلم در دین اسلام بسیار سفارش شده است گفت: خداوند به یکی از مواردی که قسم یاد کرده است قلم است  و این مهم خود نشان دهنده اهمیت والای شغل و حرفه شما خبرنگاران است.
وی با بیان اینکه بسیار علاقمند بودیم که در این مراسم خانواده های شما نیز حضور داشتند بیان کرد: می بایست از خانواده های شما نیز در این روز  تقدیر می کردیم که توانسته اند با مشقت شغل شما کنار بیایند و شما را در موفقیت کارتان یاری کنند.
کرامت با بیان اینکه بنده همواره سبیل خوبی برای انتقادات خبرنگاران بوده ام  اظهار داشت: تاکنون از مطالب و انتقادهای خبرنگاران نه گلایه  و شکایتی کرده ام.
وی با بیان اینکه مسئولان باید ظرفیت نقد پذیری خود را بالا ببند و از نقد سازنده نهراسند تصریح کرد: متاسفانه برخی از خبرنگاران اخبار دروغ و تهمت های ناروائی را منتشر می کنند که گاهی منجر به روی دادن اتفاقات بدی می شود.
رئیس شورای شهر با اشاره به اینکه برخی خبرنگاران مثل رگ دروغ  و مثل آب خوردن تهمت می زنند گفت: متاسفانه برخی از اصحاب رسانه نظر مسئول مربوطه را درباره مطلب منتشر شده جویا نمی شوند که این کار به دور از حرفه ای بودن این افراد است.
کرامت با بیان اینکه برخی از خبرنگاران انگار که هیچ خبری دیگر در شهر اتفاق نمی افتد تاکنون  در گمانه زنی های خود چندین شهردار پس از دکتر طالبی تعیین کرده اند. صبح خبر استعفای رئیس شورا را منتشر می کنند و بعدازظهر شهردار  جدید به مردم معرفی می کنند.
رئیس شورا با تاکید بر اینکه این خبرها به توسعه و آبادانی شهر صدمات زیان باری وارد می کند خاطر نشان کرد: بدبین کردن و تشویش اذهان مردم به دور از انصاف است و خبرنگاران باید به جد از انتشار این نوع خبرها پرهیز کنند.
کرامت همچنین  اضافه کرد: خبرنگاران در انتشار اخبار خود به گونه ای عمل کنند که به وحدت بین مسئولان و مردم شهرستان لطمه وارد نکنند.
وی با اشاره به وضعیت رکود بر اقتصاد گفت: امروز شورا و شهرداری در تمام برنامه ها و مراسمات فرهنگی اجتماعی ورزشی سیاسی نقش به سزایی دارد وخوشبختانه توانسته ایم علاوه بر مشارکت در برنامه های سایر ارگان ها  نیازهای اولیه شهر را انجام دهیم البته خیلی دوست داریم چند پروژه بزرگ عمرانی را آغاز کنیم و تا پایان عمر شورای چهرم به بهره بردار یبرسانیم.
نماینده مردم در شورای شهر سبزوار با تاکید بر اینکه همه اعضاء شورا  و همچنین روابط عمومی شورا در دسترس هستند درخواست کرد خبرنگاران ابتدا از نمایندگان مردم سوالات خود را جویا شوند اگر پاسخ نگرفتند مطلبشان را منتشر کنند.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.