خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 17 شهريور 1394 / کد مطلب: 2907 / بازدید: 1897 / اظهار نظر: 0


مشهد قهرمان مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی شمال شرق کشورمشهد قهرمان مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی شمال شرق کشور  مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی شمال شرق کشور با معرفی تیم های برتر پایان یافت و تیم دانشگاه علوم پزشکی مشهد قهرمان این دوره از رقابت ها شد.
این دوره از رقابت ها با حضور 175 ورزشکار از کارکنان دانشگاههای علوم پزسکی مشهد، خراسان شمالی، سبزوار، تربت حیدریه و دانشکده های نیشابور و اسفراین طی 3 روز در رشته های فوتسال والیبال و تنیس روی میز به میزبانی سبزوار برگزار شد.
در پایان رقابت ها در رشته فوتسال دانشگاه های مشهد،بجنورد سبزواربه ترتیب اول تا سوم شدند. در مسابات والیبال دانشگاه مشهد قهرمان شد و  دانشگاه های سبزوار  و خراسان شمالی در جایگاه دوم و سوم ایستادند. در مسابقات تنیس روی میز نیز  دانشگاه  مشهد در جایگاه نخست ایستاد و سبزوار و خراسان شمالی در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
 در مراسم اختتامیه این دوره از رقابت ها  که با حضور نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولان شهرستان و دانشگاه های علوم پزشکی  شب گذشته در سالن دانشکده نفت دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد از تیم های برتر این دوره از رقابت ها تقدیر شد.
در این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طی سخنانی اظهار داشت: یکی از روش هایی که در موفقیت هر سازمان نقش بسرایی دارد حفظ سلامتی جسمی، روانی و معنوی نیروی انسانی است که ورزش کردن یکی از راه های دست یابی به سلامت است.
دکتر محمدرضا شگرف نخعی با بیان اینکه تنها راه ریشه ای  تامین سلامت مردم توجه ویژه به حوزه بهداشت است تاکید کرد: تغییر سبک زندگی مهمترین مسئله در این حوزه است و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی در این زمینه باید الگویی برای مردم باشند.
وی با اشاره به اینکه برگزاری مشابقات منطقه شمال شرق ابتکار دکتر مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بود اظهار داشت: تمرین همدلی میان دانشگاه های منطقه شمال شرق یکی از دستاوردهای این دوره از رقابت ها در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت است.
دکتر شگرف نخعی ابراز امیدواری کرد که سال های آینده شاهد برگزاری این رقابت ها با حضور کارکنان بانو نیز باشیم.
در ادامه مراسم از تیم های برتر این دوره از رقابت ها با  اهدا جام و حکم  قهرمانی و تندیس اولین دوره مسابقات تقدیر شد.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.