خبر عمومی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمومی شهر سبزوار

خبر عمومی

تاریخ خبر: 17 شهريور 1394 / کد مطلب: 2910 / بازدید: 2317 / اظهار نظر: 2


سحابی: مصاحبه نمی کنم فقط امیدوارم گره ای از مشکلات شهرداری باز شودسحابی: مصاحبه نمی کنم فقط امیدوارم گره ای از مشکلات شهرداری باز شود
مدیر عامل مستعفی سازمان تاکسیرانی سبزوار از گفتگو با سبزوار آنلاین درباره علت استعفایش امتناع کرد.
روز گذشته طی جلسه ای مدیر عامل جدید سازمان نظارت بر تاکسیرانی معرفی شد و فواد سحابی که  هنوز مدت مدیریتش در سازمان سازمان نظارت بر تاکسیرانی  به 10 ماه نرسیده بود این سازمان را ترک کرد.
سحابی 18 آبانماه سال گذشته با ابلاغ دکتر طالبی مدیریت سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهرداری را بر عهده گرفت و دومین مدیر عامل این سازمان پس از مدیریت نسبتا طولانی امیر ناطقی بود.
وی پس از پایان کارش در این سازمان از گفتگو با خبرنگار ما  درباره علت استعفای خود امتناع کرد و در پاسخ اینکه گفته شده استعفا داده اید اظهار داشت: لفظ استعفا درست است.
وی  همچنین در پاسخ به سوالی که آیا استعفا داده اید یا استعفا داده اند  نیز گفت: آنچه عیان است چه حاجت به بیان است فقط امیدوارم که گره ای از مشکلات شهرداری باز شود.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


خبر چين
3 مخالف 3 موافق
خدا رو شاهد ميگيرم به خداوندي خدا سوگند ياد ميكنم كه هر چه ايد سال نو دريغ از پارسال نه سحابي بدرد تاكسيراني ميخوره نه ريواده بازم صد رحمت به ناطقي به خدا كه اين شهردار گيج شده نميدونه داره چه كار ميكنه واسفا ازين شهر وا اسفا ازين شورا