خبر اجتماعی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار اجتماعی شهر سبزوار

خبر اجتماعی

تاریخ خبر: 17 شهريور 1394 / کد مطلب: 2911 / بازدید: 1472 / اظهار نظر: 0


حجت الاسلام سجادی نژاد رئیس سازمان تبلیغات سبزواربه گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی که ظهر امروز با حضور مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد حجت الاسلام سید محمدجواد سجادی نژاد به عنوان رئیس سازمان تبلیغات سبزوار  معرفی و منصوب شد.
مدیر کل سازمان تبلیغات خراسان رضوی  در این مراسم طی سخنانی گفت: دشمنان نظام اسلامی سعی دارند سفره فرهنگ دینی و سبک زندگی سنتی را از مردم بگیرند و به جای آن فرهنگ غربی و بی دینی را جایگزین کنند.
حجت الاسلام سید محمود مرویان حسینی افزود: امروز غرب برای نفوذ به نسل جوان به دنبال ایجاد عشق، آرزو، ایده، ارتباطات، گروه و عادت‌های ناپسند در فضای مجازی است تا به تدریج با این روش آنها را از سفره فرهنگ دینی و سبک زندگی سنتی جدا کرده و سپس فرهنگ بی هویتی را جایگزین ان کند.
وی با اشاره به هدف دشمن برای جدا کردن جوامع از آرمان های خود تاکید کرد: نظام سلطه سعی دارد تا از طریق گرفتن تفاوت های فرهنگی و یکسان کردن نوع پوشش ها، گویش ها و رفتارها راه نفوذ در کشورها را باز کند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به توطئه های گوناگون دشمنان نظام پس از پیروزی انقلاب گفت: هر چه نظام به جلو گام بر می دارد رسالت‌های بزرگ انقلاب اسلامی با چالش های پیچیده‌تری از طرف دشمن روبرو می شود که عبور از این موانع  ایمان مستحکم‌تر، همت بلندتر و  انسجام بیشتری را می طلبد.

وی چالش های فرهنگی و اجتماعی را یکی از مسائل روز جامعه برشمرد و اظهار داشت: امروز دشمنان انقلاب با پیشرفت صنعت و تکنولوژی هائی که در اختیار دارند، تلاش می‌کنند تاثیرات حکومت ها بر فرهنگ سازی جامعه کمرنگ شود و مردم  تاثیرات خود را از شبکه های اجتماعی بگیرند. 
مدیر کل سازمان تبلیغات خراسان رضوی با بیان اینکه متاسفانه غفلت از فرزندان به دلایلی مانند مشغله های کاری باعث شده فرزندانمان در تعلیم و تربیت یتیم شوند افزود: استفاده طولانی مدت از تلفن های همراه و رایانه سبب می شود تا فرزندان  بیشتر اوقات را در فضاهای مجازی سپری کنند که گاها دارای ضررهای بسیاری است.
حسینی همچنین به سرمایه های نظام اسلامی برای انسجام جامعه اشاره کرد و خاطر نشان کرد: محرم، صفر و مناسبت های مذهبی کارآمدترین ابزار در اختیار ما برای مبارزه با هجمه های فرهنگی جهان و مستکبران است.
گفتنی است  حجت السلام  سجادی نژاد پیش از حضور در سبزوار  رئیس سازمان تبلیغات شهرستان تایباد را بر عهده داشت.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.