خبر اجتماعی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار اجتماعی شهر سبزوار

خبر اجتماعی

تاریخ خبر: 19 شهريور 1394 / کد مطلب: 2915 / بازدید: 2525 / اظهار نظر: 1

دکتر مسلم:


بیمارستان فوق تخصصی حشمتیه سبزوار دیماه افتتاح می شودبیمارستان فوق تخصصی حشمتیه سبزوار دیماه افتتاح می شود  رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از افتتاح بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه سبزوار در  دیماه  سال جاری خبر داد.
دکتر علیرضا مسلم داشت:  در جلسه ای که روز گذشته در این رابطه داشتیم مقرر شد   طی برگزاری  مراسمی  بیمارستان 8 دیماه همزمان با میلاد باسعادت نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)   افتتاح و به بهره برداری برسد.
وی با بیان اینکه بنا نیست بیمارستان افتتاح صوری شود گفت: همزمان با مراسم بهره برداری ارائه خدمات نیز آغاز خواهد شد.
دکتر مسلم اظهار داشت: در حال حاضر
وی با بیان اینکه مهمترین مسئله پیشرو در در افتتاح این بیمارستان تامین تجهیزات می باشد اظهار داشت: برای تامین تجهیزات  بیمارستان حشمتیه حدود 30  میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز بود که  10 میلیارد تومان آن را وزارتخانه از طریق هیات امناء ارزی اختصاص داد که وسایل به انبارهای دانشگاهمنتقل شده  است.
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در ادامه با بیان اینکه حدود 8 میلیارد تومان را از محل منابع داخلی  دانشگاه تامین کرده ایم خاطر نشان کرد که 12 میلیارد تومان  کسری بودجه داریم.
وی با اشاره به سفر دکتر دیناروند معاون وزیر به سبزوار و بازدید وی  از این بیمارستان  از  پیگیری مسئولان شهرستان  جهت تامین این مبلغ  از سوی  وزارتخانه خبر داد.
دکتر مسلم درباره تامین نیروی انسانی بیمارستان نیز اظهار داشت:  در این رابطه مجوز جذب  360  نفر را اخذ کردیم که  یک و نیم برابر سهمیه در مرحله گزینش هستند که تا پایان آذرماه  این کار نهایی خواهد شد.

اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


1 نظر در صف تاييد است.