خبر اجتماعی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار اجتماعی شهر سبزوار

خبر اجتماعی

تاریخ خبر: 31 خرداد 1389 / کد مطلب: 80 / بازدید: 3251 / اظهار نظر: 2


پخش زنده برنامه تلويزيوني صبح آمد از سبزوارپخش زنده  برنامه تلويزيوني صبح آمد از سبزوار

برنامه صبح آمد يكي از برنامه هاي صبحگاهي شبكه 3 سيما با تلاش هاي دفتر خبر صدا و سيماي سبزوار چند روزي ميهمان اين شهرستان است .
برنامه صبح آمد كه براي نخستين بار برای پخش زنده همايش پياده روي خانوادگي تحت عنوان صبح و نشاط به سبزوار آمده بود و چند روزي در سبزوار و جوين به اجراي برنامه پرداخت امسال نيز دعوت دفتر خبر سبزوار را جهت انعكاس توانمندي ها و استعدادهاي بخش هاي مختلف اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي پذيرفته و نخستين برنامه خود را امروز از دانشگاه آزاد اسلامي سبزوار به روي آنتن برد تا فرصتي را براي مديران شهرستان در سطح كشور فراهم كند تا از استعدادها و برنامه هاي خود بگويند.
محمدرضا صفادوست مدير دفتر خبر سبزوار دراين باره به سبزوار آنلاين گفت: براي پيشرفت شهرستان و  معرفي پتانسيل‌ها در  سطح كشور بايد از ظرفيت‌هاي توليدي شبكه‌هاي مختلف صدا و سيما استفاده كرد كه از زمان شكل گيري دفتر خبر در سال 1383 و توليد و پخش خبرهاي مختلف از شبكه هاي استاني و سراسري اين مهم بطور نسبي محقق شده است البته در ابتداي راهيم و تلاش هاي بسياري را مي‌طلبد.
وي با بيان اينكه اجراي برنامه زنده تلويزيوني مخاطب گسترده داخلي و خارجي دارد افزود: در اين راستا از مديران برنامه‌ صبح آمد شبكه 3 براي دومين بار دعوت كرديم تا با اجراي برنامه از ديار سربداران رضايت شهروندان سبزواري‌ها را در اقصي نقاط كشور بدست آوريم.
صفادوست تصريح كرد: بيان نقاط قوت از اين رسانه با توجه به ماهيت فراگير و بين‌المللي آن مي‌تواند نظر مثبت مردم را جلب كند اما ابراز نقاط ضعف باعث بدبيني و عقب‌ماندگي مي‌شود كه در مقابل رفع مشكلات قابل قياس نيست لذا اميدواريم بتوانيم  با به تصوير كشيدن بخش هاي مختلف توسعه شهرمان، سبزوار را با همكاري همه سبزواري‌ها به جايگاه واقعي‌اش برسانيم.
وي افزود: باید با الگو پذيري از مناطق پيشرفته كشور و اتحاد و همیاری  برای آبادانی و اجتناب از تك‌نظري و قيل و قال‌هاي مرسوم و غير‌مرسوم درد جان فرسا و سنگين موج بيكاري و روستاهاي خالي از نيروي كارآمد و جوان را با بازگشت عزيزان به موطن خود التیام بخشیم و  شادابي و طراوت به ارمغان آوريم.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


اصلا سايت خوبي نيست
سالها مدارا و كوتاه آمدن نمايندگان چاپلوس كه نمونه اش محسني است باعث تولد هاشمي ها و... بيكاري سبزواريهاي علاف شده خواهشا كمي هم از كوتاهي مسوولين در قبال شهرمان منعكس كنيد وگرنه روز جزا يقه شما را ميگيرم.