خبر ورزشی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار ورزشی شهر سبزوار

خبر ورزشی

تاریخ خبر: 17 بهمن 1389 / کد مطلب: 838 / بازدید: 1740 / اظهار نظر: 0


هندبال سبزوار گرفتار بحران مالیتیم هندبال سبزوار بعد از کش و قوس های فراوان با مساعدت استاندار خراسان رضوی تحت پوشش باشگاه پرسپولیس ایرانیان درآمد و قرار شد سبزوار با نام پرسپولیس در لیگ برتر حضور یابد.
وفایی مالک این باشگاه که مشاور استاندار خراسان رضوی نیز می باشد هزینه های مالی تیم های فوتبال و والیبال ابومسلم و هندبال سبزوار را متقبل شد و تیم هندبال سبزوار با حدود 500 میلیون تومان بسته شد هزینه ای که یک پنجم باشگاه های قدرتمندی همچون ذوب آهن و فولاد اصفهان است با همین بضاعت، قاسم شعبان پور تیم خوبی را روانه مسابقات کرد حضور دو بازیکن گرجستانی و خرمی گلر ملی پوش و چند بازیکن دیگر حکایت از عزم این سرمربی سبزواری برای حضور در جمع مدعیان لیگ برتر امسال بود.
طبق روال معمول در باشگاه ها 30 درصد قرارداد بازیکنان در ابتدای فصل باید پرداخت شود روالی که امسال هنوز، در هندبال سبزوار اتفاق نیفتاده است.
بعد از بازی سبزوار مقابل فولاد اصفهان قرار بود قسط اول بازیکنان پرداخت شود وفایی نیز که برای دیدن این بازی به سبزوار آمده بود از حل مشکلات مالی هندبال سبزوار خبر داد و گفت: نباید مشکلات مالی جلوی پیشرفت ورزش سبزوار را بگیرد. اما این وعده مالک باشگاه قبل از بازی سبزوار با کازرون محقق نشد تا بازیکنان با انگیزه بیشتر به مصاف حریف نه چندان مطرح خود یعنی پتروشیمی کازرون بروند. پرسپولیس سبزوار تنها با یک تساوی به خانه بازگشت قاسم شعبان پور طبق شنیده ها از شیراز به سبزوار نیامد و برای وصول قسط اول بازیکنان به مشهد رفت اما کسی در  باشگاه پرسپولیس ایرانیان پاسخگو نبود تماس های شعبان پور با داوری نیز راه به جایی نبرد.
در این سوی میدان بازیکنان پرسپولیس سبزوار به نشانه اعتراض در عدم پرداخت مطالباتشان 4 روز در تمرینات تیم حاضر نشدند که با تلاش شعبان پور و دیگر اعضاء کادر فنی، بازیکنان در تمرینات حضور یافتند.
حال سوال ما از آقای استاندار و وفایی مالک باشگاه پرسپولیس ایرانیان این است که اگر قرار است ورزش خراسان آن هم در رشته های تیمی متحول شود چرا مطالبات بازیکنان پرداخت نمی شود و تیم هندبال سبزوار در اوج خیزش خود برای حضور در جمع مدعیان گرفتار مسائل مالی می شود مسائلی که تاکنون ضربات جبران ناپذیری به پیکره هندبال سبزوار وارد کرده است.
طبق شنیده ها کادر فنی هندبال سبزوار در پی بی توجهی باشگاه پرسپولیس به دنبال اسپانسر مالی دیگری هستند که طبق این شنیده یکی از تعاونی های اعتبار استان آمادگی خود را برای انعقاد قرار داد اعلام کرده اند حال باید دید دکتر صلاحی و مشاورش وفایی آیا مطالبات هندبالیست های سبزواری را بزودی پرداخت خواهند کرد و یا نام پرسپولیس از هندبال سبزوار کنار و اسپانسر دیگری جایگزین خواهد شد.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.