خبر عمرانی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار عمرانی شهر سبزوار

خبر عمرانی

تاریخ خبر: 21 بهمن 1389 / کد مطلب: 859 / بازدید: 2940 / اظهار نظر: 0


ADSL پرسرعت برای مشترکان سبزواریراه اندازی ADSL پرسرعت یکی از 11 طرح مخابراتی بود که به مناسبت دهه فجر در سبزوار به بهره برداری رسید.
به گزارش سبزوار آنلاین مدير مخابرات سبزوار در مراسم افتتاح كافوي نوري مركز سربداران، با بیان اینکه با ايجاد 17 كافو نوري افزايش ظرفيت 7 هزار و 400 شماره را خواهيم داشت، گفت: از 17 كافوي نوري ايجاد شده در سبزوار 14 كافوي آن در مركز سربداران و 3 كافو در  مركز شاهد  راه اندازي شده است.
بهروز محفوظی با اشاره به اینکه واگذاري سرويس ADSL مخابرات به مشترکان سبزواری آغاز شده اظهار داشت: واگذاري ADSL در سبزوار از طريق پنج مركز تلفن شهري به تمامي مشتركان مخابرات انجام مي شود كه مزيت دريافت اين سرويس از مخابرات در مقايسه با شركت هاي خصوصي ظرفيت نامحدود دانلود در تمام طول مدت قرار داد می باشد.
وي تصریح کرد: راه اندازي رسميGPRS و MMS همراه اول، GSM و WLL روستاي سراجه، راه انداري تلفن بي سيم روستاي عادل آباد، تعويض سوئيچ در روستاهاي باغجر، شامكان، علي آباد و مچ و حدود 50 هزار متر توسعه شبكه كابل با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان از طرح های افتتاح شده دهه فجر امسال می باشد.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


0 نظر در صف تاييد است.