خبر فرهنگی سبزوار:

سبزوار آنلاين: اخبار فرهنگی شهر سبزوار

خبر فرهنگی

تاریخ خبر: 21 بهمن 1389 / کد مطلب: 861 / بازدید: 1575 / اظهار نظر: 2


شانزدهمین خانه مهر کشوردر سبزوار گشایش یافتمدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خراسان رضوی در مراسم افتتاح خانه مهر سبزوار گفت: این نخستین خانه مهر کشور است که در شهرستانی به غیر از مراکز استان به بهره برداری می رسد.
به گزارش سبزوار آنلاین محمد باقر بنایی با اشاره به اینکه سبزوار صاحب شانزدهمین خانه مهر کشور شد که به طور همزمان با 7 پروژه خانه مهر دیگر در کشور افتتاح می گردد، اظهار داشت: هدف از ایجاد خانه مهر ایجاد فضای شاد مطابق با خواسته های فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان است.
وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های اصلی دولت نهم و دهم توجه جدی به فرهنگ و توسعه فرهنگی کشور است، افزود: در همین راستا در دور دوم و سوم سفرهای استانی رئیس جمهور مصوب شد خانه های مهر به منظور بهروری از توانایی و اندوخته پیشکسوتان و تقویت بنیه فرهنگی در شهرهای سبزوار ، نیشابور و مشهد تاسیس گردد.
بنایی تصریح کرد: خانه مهر سبزوار با اهداء زمین از سوی شهرداری و با هزینه 7 میلیارد ریال با زیربنایی بالغ بر 680متر مربع توسط صندوق بازنشستگی کشوری در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع احداث شده است.
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خراسان رضوی گفت: خانه مهر بازنشستگان سبزوار دارای اتاق فکر، کتابخانه، اتاق پزشک، غرفه های نمایشگاهی، سالن نمایش و همایش، مشاوره پزشکی و دارویی، کافی شاپ و... می باشد.
گفتنی است این طرح از جمله طرح هایی است که در زمان مقرر به بهره برداری رسید، همچنین در این مراسم از آقای بنایی مدیر صندوق بازنسشتگی کشوری استان خراسان رضوی با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد.قرائت شعر توسط فتاحی پدر دو شهید و بازنشسته آموزش و پرورش سبزوار از دیگر برنامه های این مراسم بود.اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


ايكاش نمايندگان و مديران شهري استاندار را با امكانات و فرصت هاي شهر و با پيشرفت هاي شهر اشنا مي كردند كه اينجور به شهر سبزوار توهين نكند .
به نظر مي رسد ايشان اصلا با سبزوار اشنا نيستند من مه ولات را نديده ام اما من خودم در تربت جام درس مي خوانم اصلا فضاي سبز بهتر ندارد البته چندين ميدان و مجمسه با زسازي شده و نصب كرديده است دوما اينكه تربت جام به اندازه دهات هاي سبزوار نيز نيست چگونه ايشان اين دو را با هم مقايسه مي كند اين از بي عرضگي مديران سبزوار است كه ايشان اينطور به سبزوار توهين مي كند.
تربت جام اصلا پارك ندارد كه خواسته باشد فضاي سبز داشته باشد .
هم شهر بازي سبزوار كل تربت جام را مي خرد و ازاد مي كند
همشهري
0 مخالف 0 موافق
اي كاش در اين مراسم از اقاي عيدي كه زحمات فرواني براي ساخت اين خانه صرف كرد تشكر مي شد . بحرحال ما بازنشتگان از ايشان تشكر مي كنيم