يادداشت سبزوار:

سبزوار آنلاين: يادداشت هايي درباره شهرستان سبزوار

يادداشت

تاریخ يادداشت: 25 خرداد 1392 / کد مطلب: 2693 / بازدید: 3879 / اظهار نظر: 2


شکوه حماسه دیروزدیروزدنیا سراپا چشم بود تا تجلی حضور ما را نظاره کند و مردم فهیم این مرز و بوم، عزم ملی خود را در پای صندوق های رای به نمایش گذاشتند. هر ایرانی که پای صندوق رای حاضرشد، والایی فرهنگ خود را اثبات کرد و لحظه های مقدس رای دادن  را لحظه های ناب زندگی خویش در ارج نهادن به اقتدار ایران اسلامی دانست و گام های خویش را در تحقق حماسه سیاسی استوار کرد.
حماسه دیروز غیور مردان و شیرزنان این سرزمین تماشایی بود، آن گاه که هرایرانی در صف های به هم پیوسته حوزه های رای گیری<< بودن>> و حیات خویش را به رخ جهانیان کشید و بر بهاری بودن این نظام مقدس صحه گذاشت. حضور دیروز شور و هیجانی ستودنی عشق به میهن و نظام و رهبری آن را که در کالبد جان ها می دمید، روح تازه ای به آن داد و آن را بر پیشانی تاریخ نشاند، به یقین این حضور پرشور، دل شهیدان راه امام و امام شهیدان را شادمان کرد، لرزه بردل دشمنان انداخت، نقشه های شوم بدخواهان را نقش برآب کرد و حماسه ای ماندگار به ماندگاری عزت مردم این دیار خلق کرد. حضوری که درقالب تاریخ، تصویری زیبا از وحدت و همدلی همه به یادگار خواهد گذاشت.
دیروز پرشکوه این حضور گذشت، حضوری که دررقابت در آن باسربلندی بود و امروز تجلی آن حضور را باتمکین و تسلیم در برابر خواسته و آرای ملت باید پاس داریم. شکرانه حضور دیروز ما، تسلیم در پذیرش نتیجه است. اکنون وقت آن است که منتخب ملت در انتخابات ریاست جمهوری و منتخبان شوراهای شهر و روستا کمر همت بسته وبه سوی تعالی کشورگام بردارند.
اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


2 نظر در صف تاييد است.