صفحه سبزوار:

سبزوار آنلاين: مطالب و متن هايي درباره شهر سبزوار

درباره ما

کد مطلب: 4 / بازدید: 39339 / اظهار نظر: 19

درباره مابه زودی معرفی تیم سبزوار آنلاین و اهداف آن در این صفحه قرار خواهد گرفت.


اظهار نظر

نام:

ايميل:
وب:
شماره امنيتي:
نظر شما:


دمتون گرم فكر كنم برادرهاي گمنام به شما هم تذكر دادن كه از قتل هاي سبزوار ديگه يا چيزي ننويسيد يا تو هر ده تا مورد يكيشو بنويسيد
عادل فردوسی پور تو جامعه ما کم پیدا میشه که انتقاد میکنه و از همه چی نمیترسه. البته اگه بهانه ترس از افشای نام عوام فریبی تلقی نشه. خدایتان شجاعت دهاد!
درود بی پایان.شهر ما هنوز اونقدر وسیع نیست که اگر کسانی کار فرهنگی بزرگی انجام دادند
نشناختشون.همتتان والا و قلمتان توانا باد.با آرزوی روزهایی خوب و خوش برای شما.(از آقای عکاس خوبمون هم که در مراسم ها سعی در گرفتن قشنگترین عکس ها دارد تشکر ویژه می نمایم).
یک شوخی
4 مخالف 27 موافق
10 سال بعد !سال 1399 -تیتر یکی از روزنامه های کشور:
اعضاء تیم سبزوار آنلاین در پشت درهای مخفی:
با گذشت 10 سال از ورود این سایت محلی هنوز اعضاء این تیم حاضر نشده اند که در جامعه خبری خود را معرفی کنند اعضاء این سایت به دلیل افشا گرهای خود امیت جانی ندارند الف میم یکی از کارشناسان سایتهای محلی بابیان این مطلب افزود:ما با دست اندرکاران این سایت گفتگو های را انجام داده ایم و به آنان اطمینان داده شده که در صورت افشا اسامی تیم سایت از جان انان در برابر تهیدادات حفاظت خواهدشد.
وی در ادامه اظهار داشت:این سایت یکی از بزرگترین وبه روز ترین سایتهای کشور محسوب می شود و این حق بینندگان سایت است که خبرنگاران زحمت کش آنرا بشناسند تا در روز خبرنگار ازانان تقدیر به عمل آید.
اما مسئول سایت سبزوار انلاین که تلاش زیادی نموده تا اسامی تیمش را همچنان مخفی نگه دارد در گفتگوی تلفنی با خبرنگار مان گفت:جان انسانها چیزی نیست که بر سر آن بخواهیم معامله کنیم از آن جایی که سایت ما پرده از راز های زیادی برداشته است وتاکنون تهدیدات زیادی برای ما فرستاده شده من حاضر نیستم جان تیمم را با وعده وعیدهای توخالی به خطر بیندازم.